BEZPŁATNA PERSONALIZACJA


Poziom atrakcyjności i konkurencyjność naszych produktów podbija wiele czynników, jednym z nich jest ich personalizacja, która jest łatwa, wygodna, super szybka i przede wszystkim całkowicie darmowa. Jeżeli chcesz za darmo wpisać imiona swoich gości na zaproszeniach ślubnych przeczytaj dalej!

JAK TO ZROBIĆ?

1

WYBIERZ WZÓR

Wybierz wzór produktu, który Ci się podoba, kliknij PERSONALIZUJ, przejdź do strony produktu na której dodajesz imiona gości, nr stołu itd...

NASZE ZAPROSZENIA ŚLUBNE ▶ ︎

2

PRZYGOTUJ LISTĘ

Stwórz listę gości w programie tekstowym, wg zasady jedna linia tekstu = jedno zaproszenie / produkt

3

DODAJ IMIONA GOŚCI

Skopiuj i wklej, bądź przeciągnij w puste okno przygotowaną wcześniej listę. Możesz również samodzielnie wpisać dane w poszczególne wiersze.

4

GOTOWE!

Wszystko gotowe! Możesz podejrzeć wprowadzone dane najeżdżając na ikonkę "OKA" przy każdym wierszu. Pamiętaj, ilość lini z imionami gości jest równa ilości produktów, które zamawiasz!


OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Na planowanie ślubu i wesela czasu nigdy nie jest zbyt wiele, a ilość spraw, o których trzeba myśleć nie raz potrafi przytłoczyć. Aby zaoszczędzić Wam tak ważnego składnika organizacji wesela, jakim jest Wasza dostępność i aby wyręczyć Was choć w jednej sprawie, na naszej stronie powstała automatyczna personalizacja produktów. Zamiast tygodniami potwierdzać poprawki i czekać na kolejne propozycje projektów i sprawdzać, czy każdy zapraszany gość jest prawidłowo podpisany oraz wnosić o poprawki w sprawie każdej kropki lub zamiast wpisywać ręcznie kilkuset gości do pustych emblematów, jesteście w stanie w kilka minut otrzymać kilkaset gotowych, w pełni spersonalizowanych projektów zaproszeń, winietek, czy innych produktów, które wymagają personalizacji imiennej, w formie ostatecznej, gotowych do wydruku i obróbki. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności personalizatora, który daje nam możliwości wklejania całych list oraz szybkiego podglądu każdego produktu, nie tylko pomijacie cały proces manualnej personalizacji i oszczędzacie mnóstwo cennego czasu, ale i zyskujecie na Waszym budżecie! Cena produktów pozostaje ta sama bez względu na to, czy wolicie dostosować sam projekt i pozostawić puste lub wykropkowane miejsce na manualne uzupełnienie imion gości, czy może od razu w pełni personalizujecie swoje produkty.

DLACZEGO darmowa personalizacja?

Projekt personalizatora powstał z myślą o Waszym i naszym czasie. Samodzielnie uzupełniacie wybrany przez siebie projekt graficzny tym samym pomijając cały proces projektowo-poprawkowy. Wszystkie produkty wykreowane i zakupione w naszym sklepie za pomocą personalizatora są produktami, które już tylko czekają na wydrukowanie, przygotowanie, dopieszczenie i wysłanie, a Wy nie musicie się niczym martwić. A skoro dzięki naszej innowacji nie potrzebujemy dodatkowej pracy na personalizowanie i korekcje zamówień, to również nie zamierzamy brać za to pieniędzy, a sama prędkość wykonywania zamówienia, traktowana w branży jako ekspresowa u nas jest standardem. My zyskujemy prędkość nie tracąc na jakości, a Wy otrzymujecie jakość nie tracąc czasu i oszczędzając pieniądze. Dobry układ, nieprawdaż?

JAK DZIAŁA NASZ KREATOR?

Aby spersonalizować imiennie takie produkty jak zaproszenia ślubne, winietki weselne itp. wystarczy przygotować sobie listę zapraszanych gości w dowolnym programie tekstowym i przeciągnąć lub przekleić do personalizatora. To samo dotyczy produktów takich jak numery stołów. Poszczególne dane (imiona i nazwiska, numerki, nazwy stołów, itp.) oddzielacie enterami i wklejacie w miejscu na dodawanie gości (lub numerów). Zadziała zwykłe wklejenie z pomocą skrótów "kopiój i wklej": Ctrl + C i Ctrl + V (Cmd + C i Cmd +V). Nic prostrzego! Do tego dochodzi wygoda związana z szybkim podglądem pojedynczych produktów z listy. Klikacie ikonkę "oka" i macie dostęp do podglądu każdego z utworzonych projektów. Pozostaje sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, zamówić spersonalizowane produkty z Waszego koszyka i czekać, aż zamówienie przyjdzie do domu. Kolejne punkty na Waszej ślubnej checkliście, takie jak zaproszenia i papiernicze artykuły ślubne zostają odhaczone, a Wy macie jeden problem mniej na głowie i możecie skupić się na pozostałych sprawach związanych z organizacją ślubu i wesela. Zapraszamy od zamawiania!

ZAPROSZENIA ŚLUBNE