RODZAJE PAPIERU

Nasze projekty drukujemy na najgrubszych, najbardziej luksusowych gatunkach papieru.

PAPIER BIAŁy

Subtelny rodzaj papieru, przyjemny w dotyku, nadaje wyjątkowej lekkości produktów, zachowując przy tym oryginalne piękno zaprojektowanej grafiki. Papier ten w połączeniu z jednym z najwyżej sparametryzowanych jakościowo wydruków dostępnych na rynku, daje efekt końcowy jeszcze lepszy od spodziewanego. Klasyczna biel papieru używana w całym przekroju artystycznym od książek przez różnego rodzaju materiały marketingowe, po papeterię ślubną, stosowana aby wyeksploatować optymalne ustawienia graficzne do maksimum ich możliwości. Papier nadaje się do obróbki post-print, doskonały do różnego rodzaju uszlachetnień i złoceń. Nie ulega uszkodzeniom podczas procesów, wykazując odporność na wysokie temperatury, ciśnienie i zmiany w potencjale ładunku elektrostatycznego. Idealnie współpracuje z tonerami i atramentami o różnych charakterystykach działania.

PAPIERY KOLOROWE

Poza wydrukami na papierze białym korzystamy z innych materiałów, a możliwość drukowania w doskonałej jakości na materiałach o pełnym zakresie barw (od tak delikatnych jak Lilla, Salmone, Camoscio, Rosa, po te najciemniejsze, takie jak Blu Cobalto, Marrone, czy Nero) znacznie rozszerza możliwości proponowanej oferty. Do wydruków na kolorowym papierze zostaje dobrany odpowiedni papier barwiony w masie. Papier barwiony w masie nie jest zwykłym papierem z naniesionym kolorem, lecz papierem dosłownie w tym kolorze. Co oznacza brak białego wnętrza w przekroju. Niesamowite możliwości wysoce jakościowego wydruku na ciemnych papierach daje istnie wspaniałe rezultaty.

GRAMATURA

Aby zachować najwyższy standard poprzez wytrzymałość i odpowiednią prezencję, stosujemy gramatury papieru oscyluje od 250 do 350g. Wszystko dobrane tak, aby zmaksymalizować przyjemność z otrzymanych produktów finalnych. W większości z nich gramatura papieru wynosi 300g. Jest to stała wytyczna trwałości połączona z jednoczesną zgrabnością i elegancją. Przy produktach składanych i małych elementach używamy gramatury 250, tak aby produkt pozostawał wytrzymały mimo jego elastycznej konstrukcji. Do produktów o większych gabarytach z kolei stosujemy 350g papiery, co daje gwarancję wysokiej jakości niezależnie od trudności warunków technicznych. Poza klasycznymi produktami w ofercie dostępne są również elementy specjalne takie jak np. koperty tworzone z 120g papieru z myślą o pełnej funkcjonalności, czy wydruki na cienkich kalkach oraz foliach, wszystko kreowane z pasją do sztuki ślubnej, która nie może zawieść w najważniejszym momencie życia.

USZLACHETNIENIA

Dzięki foliowaniu naszych produktów nadajemy im wyjątkowy wygląd. Charakteryzuje je wtedy piękno i subtelność połysku.

ZŁOCENIE

Posiadamy możliwości zamiany nadruku w ozłocone arcydzieło, nawet jeśli nadruk znajduje się na innym nadruku. Uszlachetnienie złotą folią dodaje niepowtarzalnego piękna uzyskanego produktu, a samo złocenie łączone z różnego rodzaju stylem zaproszeń, winietek, zawieszek, kart weselnych i wielu innych elementów papeterii weselnej może kompletnie zmienić klimat uroczystości nadając unikatowego tonu. Złocona oprawa ślubno-weselna daje mnóstwo nowych, wyjątkowych możliwości w dopasowywaniu każdego drobnego szczegółu Waszego idealnego ślubu.

SREBRZENIE

Uszlachetnienie folią srebrną jest drogą do ostatecznego wydźwięku słowa elegancja. Dzięki posrebrzaniu papeterii ślubnej i weselnej już dzięki samej oprawie uroczystości zaślubin jesteście wstanie połączyć dostojną prezencję i wyjątkową powagę wydarzenia z subtelnym przepychem, który przystoi nawet najskromniejszej osobie. Podobie jak w przypadku złoceń, dzięki wyjątkowym możliwościom technologicznym, Producent Ślubny proponuje uszlachetnienia nawet pod drukowanych warstw graficznych, czyniąc najpiękniejsze projekty unikatowymi.

RÓŻOWE ZŁOTO

Planując olśniewające uroczystości zaślubin i nie mniej doskonałe przyjęcie weselne, warto mieć pod ręką wszystko co pomoże w postawieniu kropki nad i. Jeśli nie jesteście pewni, czy złocenia lub srebrzenia to idealna kompozycja uszlachetnień do Waszej papeterii ślubno-weselnej, zawsze zostaje zapierająca dech alternatywa jaką jest folia Rose Gold. Uszlachetniając różowym złotem w dopracowanym technologicznie procesie, specjalnie dla Was powstaje połączenie klasycznego piękna z najmodniejszymi trendami świata mody ślubnej.

FOLIA HOLOGRAFICZNA

Nie ma potrzeby ograniczać się do jednego koloru jeśli można mieć wszystkie na raz. Folia holograficzna załamuje jednolite światło i odbija je na wszystkie strony, nabierając tęczowego blasku. Uszlachetnienie folią holograficzną oferuje wizualne szaleństwo kończące z jakąkolwiek monotonią. Dajcie się ponieść fantazji, sprawiając że Wasze zaproszenia ślubne nigdy nie będą przeczytane dwa razy tak samo. Mamy możliwości uszlachetnienia folią holograficzną nawet skomplikowanych elementów, co udostępnia nowe sposoby zachwycenia swoich gości niepowtarzalnym ślubem i weselem.

FOLIA SOFT TOUCH

Uszlachetnienie folią soft touch to wejście na kolejny poziom doznań jakie oferuje nasza papeteria ślubna i weselna. Poddanie produktu tego rodzaju obróbce niesie ze sobą ogromną przyjemność w dotyku, nadając nową jakość na jaką z pewnością zasługujecie Wy i Wasi goście. Foliowanie jest procesem, który wymaga trzech rzeczy, a mianowicie sprawdzonego procesu, odpowiedniego sprzętu i wysokiej jakości materiałów. Jeśli wszystkie warunki są spełnione dochodzi czwarty czynnik jakim są zachwyceni klienci. Dzięki uszlachetnieniu folią soft touch możecie otrzymać ekskluzywne zaproszenia ślubne, które zrobią wrażenie na gościach oraz asortyment weselny czyniący Wasze wesele jeszcze bardziej godnym zapamiętania.

TECHNOLOGIA DRUKU

Wyjątkowość naszego druku tkwi w jego trwałości, kolorach i unikalnym na rynku białym tonerze

Specjalnie dla Was dysponujemy innowacyjnym sprzętem drukarskim o jednej z najwyżej sprecyzowanych parametryzacji dostępnych na rynku. Kolorowy wydruk cyfrowy w technologii elektrofotograficznej LED, który zapewnia idealne odwzorowanie projektu w pełnej gamie kolorów CMYK plus BIAŁY, daje możliwości wydruku na wszystkich odcieniach materiału oraz wszystkich rodzajach nośników od foli, poprzez papiery błyszczące, transferowe, wodoodporne, kalkę, po papiery o wysokiej gramaturze. Toner poddawany obróbce termicznej zapewnia wyjątkową jakość wydruku, a dostępny BIAŁY KOLOR daje całkowicie nowe możliwości wydruku. Technologia wielopoziomowa wydruku w połączeniu z techniką cyfrową gwarantuje ostry, żywy wydruk na nośnikach o najróżniejszych wymiarach, niezależnie od poziomu skomplikowania projektu.

EKOLOGIA

Bardzo zależy nam, aby nasze produkty w bardzo dużym stopniu były ekologiczne.

Nasze produkty powstają z materiałów posiadających licencje produktu ekologicznego takie jak Green Range, FSC, Ecolabel, ISEGA, HP Indigo i wiele innych, co oznacza, że wyrób takich produktów jest maksymalnie zoptymalizowany pod względem energetycznym, powstaje z materiałów przyjaznych środowisku redukując wszelki odpad materiału do koniecznego minimum, a sama produkcja jest zasilana odnawialnymi źródłami energii. Taką samą politykę przy produkcji stosujemy my, optymalizując proces, używając wyjątkowo precyzyjnej technologii i korzystając z naturalnych źródeł energii, dzięki czemu finalny produkt chcemy w jak największym stopniu przybliżyć do największej ekologii.

TERAZ OD POCZĄTKU DO KOŃCA

W naszej firmie nad procesem powstawania produktów czuwa wyspecjalizowana kadra, doświadczona dwiema dekadami pracy w branży ślubnej i weselnej, a także graficznej oraz artystycznej. Szczegółowe planowanie każdego procesu i dążenie do perfekcji w uzyskiwaniu pionierskich standardów jakościowych na rynku to nasze naturalne środowisko : ) samodzielnie podejmujemy wyzwanie stworzenia od podstaw nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wprowadzanie na rynek nowatorskich rozwiązań, takich jak niestandardowe kształty produktów, skomplikowane, oryginalne pudełka, czy samodzielnie projektowane, wycinanie i składanie kopert ślubnych to tylko wstęp do naszych możliwości. Uszlachetnianie foliami soft touch, ozłacanie, posrebrzanie, lakierowanie wybiórcze, fenomenalna jakość wydruku nawet najbardziej skomplikowanych projektów i wyśmienite wycięcie to innymi słowy wszystko czego szukacie na Waszą od dawna planowaną, wymarzoną uroczystość zaślubin.