Producent Ślubny

Zestaw próbkowy zaproszenia ślubnego

18,00 zł
Brutto 5-10 dni

Jesteście zainteresowani naszą papeterią, ale nie jesteście pewni czy chcecie pozostać przy podstawowej wersji, czy może wolelibyście zamówić projekt indywidualny i zmienić konkretne detale? Jak to sprawdzić? Najlepiej zamówić zestaw próbkowy! Decyzja o zmianie barw, uszlachetnieniach, złoceniach, srebrzeniach, rodzaju papieru, czy zmianie w grafikach lub decyzja odnoście wyboru konkretnego zestawu, będzie dużo łatwiejsza dzięki sprawdzeniu manualnych parametrów i obejrzeniu projektu z bliska. Jeden zestaw próbkowy to jedno zaproszenie ze wszystkimi dodatkami zawartymi w podstawce. Zestaw zaproszeniowy można wybrać wpisując jego pełną nazwę w uwagach do zaproszenia. Więcej szczegółów w opisie produktu.

Próbka zestawu zaproszeniowego zawierająca wybrane zaproszenie ze wszystkimi dodatkami jakie widnieją w wersji podstawowej, a mianowicie z bilecikami, wstążkami, kalką, czy złoceniami, które gotowe zamówienie posiada w podstawce, a także z tworzoną również przez nas kopertą dostosowaną do zaproszenia. Aby ułatwić sobie wybór i zaoszczędzić czas związany z poszukiwaniami dobrze jest zamówić zestawy próbkowe zaproszeń, którymi jesteśmy zainteresowani.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Zestawy próbkowe dotyczą tylko projektów zaproszeń w danej szacie graficznej i ich dodatków. Oferta nie obejmuje papeterii z kategorii "DZIEŃ ŚLUBU", jednak standard jakości utrzymany przy zaproszeniach dotyczy wszystkich produktów. 

O JAKOŚCI

Podczas zamawiania zestawu próbkowego należy wpisać pełną nazwę wybranego zaproszenia w uwagach do zamówienia. Okno na uwagi pojawia się podczas zamawiania produktu w kroku trzecim o nazwie "SPOSÓB DOSTAWY". W przypadku braku wyboru zaproszenia podczas dokonywania zamówienia zestawu próbkowego, zostanie wysłany losowy zestaw zaproszeniowy.

 JAK ZAMAWIAĆ NA NASZEJ STRONIE

Jedna sztuka zestawu próbkowego zawiera jeden zestaw wybranego zaproszenia z jego podstawowymi dodatkami. Przy wpisaniu nazw większej ilości zaproszeń, niż ilość zamawianych zestawów próbkowych, będą realizowane wpisane w pierwszej kolejności. Więcej informacji odnośnie zawartości zestawu danego zaproszenia znajduje się w jego opisie.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Szczegóły produktu

ZSPR_ZP-K_B250-300