Producent Ślubny

Personalizowany regulamin wesela z liśćmi eukaliptusa (10 sztuk)

12,00 zł
Brutto 5-10 dni
- Styl greenery, botaniczny
- Własny tekst bez dodatkowych opłat
- Szybka realizacja
Poszukujecie wyjątkowego urozmaicenia wesela? Personalizowany spis zasad zabawy weselnej w formacie A4 wspaniale sprawdzi się w roli zabawnego upominku dla gości! Humorystyczny regulamin przyjęcia weselnego ze stylowym motywem liści eukaliptusa drukowany na papierze o gramaturze 250g. Fantastycznie wpasowuje się stylistykę botaniczną i greenery. Sprawdzi się również na stonowane wystroje wesel w których postawicie na odcienie szmaragdu, khaki, seledynu, czy butelkowej zieleni. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

Ilość

Szczegóły produktu

BOT11_REG1-1P_B300_Z23_BNT

Opis

Styl
Botaniczny
Greenery
Kolor
Biały
Zielony
Rozmiar
A4
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Regulamin
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Regulamin wesela - zabawny upominek dla gości z motywem malowanych bordowych kwiatów (10 sztuk) Regulamin z zabawnym spisem zasad wesela - motyw boho (10 sztuk) Regulamin z humorystycznymi zasadami wesela - motyw zielonych liści (10 sztuk) Karta regulaminu wesela - motyw polnych kwiatów (10 sztuk)
Dostępność
Cena
12,00 zł
12,00 zł
12,00 zł
12,00 zł
Opis
- Styl boho, botaniczny, elegancki
- Własny tekst bez dodatkowych opłat
- Szybka realizacja
Poszukujecie zabawnego urozmaicenia wesela? Personalizowany spis zasad zabawy weselnej w formacie A4 wspaniale sprawdzi się w roli humorystycznego upominku dla gości! Stylowy regulamin przyjęcia weselnego z motywem malowanych bordowych kwiatów drukowany na papierze o gramaturze 250g. Fantastycznie wpasowuje się zarówno w botaniczne style wesela jak i zaskakujące kompozycje boho. Sprawdzi się również na eleganckie wystroje wesel w których postawicie na odcienie burgundu, borda, czy czerwieni. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

- Styl boho, rustykalny, botaniczny
- Własny tekst bez dodatkowych opłat
- Realizacja express
Poszukujecie zabawnego urozmaicenia wesela? Regulamin wesela z darmową personalizacją w formacie A4 wspaniale sprawdzi się jako humorystyczny upominek dla gości! Wyjątkowy regulamin na wesele z motywem malowanych bordowych kwiatów drukowany na papierze o gramaturze 250g. Doskonały na wesela w różnorodnej kolorystyce boho oraz w rustykalnych stylach botanicznych. Sielankowe połączenie złocistych roślin z odcieniami burgundu, borda, czy czerwieni tworzą wspaniałą ozdobę na stół weselny. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

- Styl greenery, botaniczny
- Personalizacja bez dodatkowych opłat
- Usługa express
Poszukujecie humorystycznego urozmaicenia wesela? Personalizowany regulamin zabawy weselnej w formacie A4 wspaniale sprawdzi się w roli zabawnego upominku dla gości! Stylowy regulamin przyjęcia weselnego z motywem zielonych liści drukowany na papierze o gramaturze 250g. Wspaniały dodatek na stół weselny na zabawy w stylu greenery oraz świetne urozmaicenie stylów botanicznych. Sprawdzi się również w kompozycjach brązu i zieleni. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

- Styl rustykalny , elegancki
- Własny tekst regulaminu bez dodatkowych opłat
- Szybka realizacja
Poszukujecie wesołego akcentu na Waszą zabawę? Personalizowany regulamin wesela w formacie A4 świetnie sprawdzi się w roli śmiesznego upominku dla gości! Wyjątkowy regulamin przyjęcia weselnego z motywem polnych kwiatów drukowany na papierze o gramaturze 250g. Fantastycznie sprawdzi się zarówno w botaniczne style wesela jak i w subtelne, rustykalne akcenty. Wpasuje się również doskonale jako urozmaicenie wystroju greenery. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

Styl
Malowany Rustykalny Greenery Rustykalny
Kolor
Bordowy Bordowy Biały Biały
Rozmiar
A4 A4 A4 A4
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Regulamin Regulamin Regulamin Regulamin
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta