Producent Ślubny

Drewniane menu weselne okrągłe z motywem rustykalnym

14,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 14 dni
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniane menu weselne okrągłe z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

Kolor
  • Natural bez powłoki
  • Lakier półmat
  • Wenge
  • Oliwkowy
  • Oranż
  • Żółcień
  • Teak
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

Najpiękniejsze winietki, karty dań weselnych, numerki na stoły, tablice powitalne dla gości, tablice z rozmieszczeniem gości i zawieszki na butelkę w klasycznych i najnowszych odsłonach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. Szeroka paleta kolekcji, motywów i barw dzięki którym każda zabawa weselna nabierze wyjątkowego uroku. Lekkie style rustykalne nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy dziesiątki rozmaitych zestawów graficznych w przeróżnych odsłonach i formatach, także tworzone z materiałów mniej standardowych niż papier, który już sam w sobie daje nam możliwości tworzenia najrozmaitszych produktów pochodnych. Produkty drewniane, akrylowe, czy uszlachetnione wyjątkowymi foliami, złoceniami i srebrzeniami do obróbki post-print są w zasięgu ręki!

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Każdy zestaw można pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

DRN1_M1-2O_DR350_BR2_BBJ

Opis

Styl
Drewniane
Rustykalny
Kolor
Brązowy
Rozmiar
Koło 16 cm
Kształt
Koło
Zestaw zawiera
Menu
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniane menu weselne z motywem rustykalnym w różnych kolorach lakieru Menu weselne składane ze złoceniem Menu weselne okrągłe ze złoceniem Menu weselne okrągłe - malowane niebieskie kwiaty
Dostępność
Cena
12,00 zł
10,50 zł
10,00 zł
9,50 zł
Opis

- Styl rustykalny

- Menu na drewnie

Własny tekst graweru

Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach lakieru. Drewniane menu weselne, prostokątne, dwustronne, z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu oraz w stylistyce rustykalnej. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona karta dań weselnych składana prostokątna w kolorze granatowym ze złoceniami na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona karta dań weselnych okrągła w kolorze granatowym ze złoceniami na papierze 300g. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Malowane kompozycje niebieskich kwiatów ze złoceniami! Złocona karta dań weselnych okrągła w kolorze białym z motywem niebieskich kwiatów na 300g papierze. Wspaniale odnajdująca się w lekkich stylach botanicznych uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Drewniane Elegancki i Glamour Elegancki i Glamour Malowany
Kolor
Brązowy Niebieski Niebieski Niebieski
Rozmiar
10,5x20,5 cm 11x21 cm koło 17 cm koło 17 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Koło Koło
Zestaw zawiera
Menu Menu Menu Menu
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Na dwie części Pojedyncza karta Pojedyncza karta