Producent Ślubny

Weselna kolorowanka dla dzieci - książeczka zabaw na wesele

18,00 zł
Brutto 5-10 dni

- Personalizowane napisy na stronie tytułowej

- Wyjątkowa zabawa dla dzieci na weselu

- Błyskawiczna realizacja

Obrazki do kolorowania i proste zadania dla zaproszonych dzieci, by nawet najmłodsi uczestnicy wesela mogli spędzić ten dzień w pełni zaangażowani w zabawę. Ponad 20 stron z kolorowankami, łamigłówkami i zadaniami w tematyce wesela przygotowane specjalnie dla dzieci. Okładka posiada personalizowany tekst z imionami pary młodej i datą ślubu, który w szybki sposób można uzupełnić przechodząc do kreatora poprzez przycisk "personalizuj".

Książeczka z zabawami dla każdego dziecka to doskonały pomysł na dodatek do wyposażenia weselnego kącika zabaw. Personalizacja tekstu w kreatorze nie nalicza dodatkowych kosztów. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

Kolorowanki i proste zadania dla zaproszonych dzieci, by najmłodsi uczestnicy wesela mogli spędzić ten dzień w pełni zaangażowani w zabawę. Ponad 20 stron z kolorowankami, łamigłówkami i zadaniami w tematyce wesela przygotowane specjalnie dla dzieci. Okładka posiada personalizowany tekst z imionami pary młodej i datą ślubu.

Atrakcje dla dzieci na weselu

Jeśli na weselu pojawiają się dzieci, warto zadbać aby one i ich rodzice mogli się dobrze bawić. Czym i jak zająć dzieci na weselu? Jak można zagospodarować im czas? Nawet przy dużej ilości najmłodszych uczestników zabawy, sposobów na poradzenie sobie z ich nudą jest całe mnóstwo. Na odpowiednie dobranie lokalizacji zabawy weselnej, nie zawsze można sobie pozwolić, ale zatrudnienie animatora, wynajęcie dodatkowego pokoju w hotelu, specjalnie dla gości z dziećmi, specjalne menu dla dzieci, foto budka lub jednorazowe aparaty fotograficzne, dmuchany plac zabaw, piniata, mim lub iluzjonista to często rozważane opcje. Najpopularniejszą atrakcją jednak jest kącik zabaw dla dzieci.

Co powinno się znaleźć w kąciku dziecięcym?

Poza balonikami z helem lub długimi balonikami do modelowania, bańkami mydlanymi czy słodkościami do próbowania, nierzadko stawia się na zabawy manualne, ponieważ to zajmuje dzieci najdłużej. Kolorowanki, wykreślanki, łamigłówki, zadania do zrobienia, wyklejanki, gry planszowe i wiele innych, wyśmienicie przyciągną uwagę.  Producent Ślubny oferuje książeczki z obrazkami do pokolorowania kredkami lub pomalowania farbkami, łamigłówkami i zadaniami weselnymi, a wszystko w tematyce weselnej sprawi, że dzieci nie tylko zainteresują się przez dłuższy czas, ale i wczują się w świąteczny klimat wydarzenia. Pokolorowanie pary młodej, zaprojektowanie ślubnych ubrań, znalezienie różnicy w obrazkach, czy lista weselnych wyzwań, to tylko niektóre z zadań jakie książeczki zabaw mają dzieciom do zaoferowania.

Uzupełniając kącik zabaw nie może zabraknąć kredek i ołówka, długopisu, bądź czegoś innego do pisania. Jeśli wszystkie potrzebne narzędzia zostaną dostarczone, książeczka zadba o odpowiednią rozrywkę dzieci i odpoczynek uwagi rodziców zarazem. Papierowa forma zabawek na wesele nie tylko rozwija, ale i daje dużo możliwości, nie sprawiając przy tym kłopotu pozostałym uczestniczącym w zabawie gościom. Wyzwania, gry i kolorowanki ślubne w jednej książeczce to zestaw który wspaniale sprawdzi się podczas wesel z dziećmi w różnym przedziale wiekowym i nie zależnie od tego ilu osobowy skład będzie miała grupa najmłodszych.

Więcej informacji o zamawianiu dodatków weselnych

Produkt po spersonalizowaniu w kreatorze jest przesyłany bezpośrednio do druku. Pomijanie grafika w edytowalnych projektach pomaga usprawnić pracę i wyprodukować produkt w bardzo szybkim czasie. Z racji na automatyczny proces, prosimy zwracać uwagę na poprawność wpisywanego tekstu. Nasze aukcje znajdziecie również na takich stronach do sprzedaży internetowej jak Allegro, jednak ze względu na większe możliwości samodzielnej personalizacji produktu, która nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, zalecamy zamawiać nasze produkty, bezpośrednio ze strony Producenta Ślubnego.

Szczegóły produktu

ZSDD1_B250_B1_BUF

Opis

Kolor
Kremowy
Rozmiar
14x20 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Kolorowankę

Szybkie porównanie

Produkt
Czarny wieszak drewniany na ubranie ślubne - z grawerowanym sercem Biały drewniany wieszak dla panny młodej z napisem Panna Młoda Czarny drewniany wieszak dla pana młodego z napisem Pan Młody Grawerowany drewniany wieszak dla pary młodej - brązowy z gałązkami i sercem
Dostępność
Cena
18,00 zł
18,00 zł
18,00 zł
15,00 zł
Opis

- Stylistyka botaniczna, rustykalna

- Personalizowany grawer z inicjałem

- Drewniany wieszak z czarnym lakierem

Rustykalny, szczegółowy motyw kwiatów z liśćmi i małymi kwiatami wygrawerowany na drewnianym sercu przymocowanym do wieszaka w kolorze czarnym, to idealny dodatek ślubny dla każdego pana młodego i nie tylko. Tego rodzaju asortyment wspaniale nadaje się dla świadków, drużby, pomocników w przygotowaniach. Wyśmienicie wychodzi na zdjęciach oraz filmach ślubnych, a także stanowi fantastyczną pamiątkę z przygotowań do zawarcia małżeństwa.

Praktyczny wieszak z personalizowanym napisem wygrawerowanym z precyzją jest bardzo stylowym wyborem na upiększenie ślubnej garderoby. Wzór dostępny także w innych kolorach wieszaków. Więcej informacji o produkcie znajdziecie w jego opisie.

- Drewniany napis 3D " Panna 

- Biały lakier

Wyjątkowy dodatek ślubny w postaci białego wieszaka wspaniale sprawdzi się podczas przygotowań w ślubnej garderobie. Dodaj elegancji w dodatkach podczas swojego dnia ślubu naszymi wieszakami ślubnymi! Wieszaki wykonane są z drewna, z ciętymi laserowo, trójwymiarowymi napisami 'Panna Młoda" - na wieszaku w kolorze biały oraz 'Pan Młody' - na wieszaku w kolorze czarnym. 
Idealne jako prezent lub dodatek do zdjęć ślubnych!

- Drewniany napis 3D " Pan Młody"

- Czarny lakier

Wyjątkowy dodatek ślubny w postaci białego wieszaka wspaniale sprawdzi się podczas przygotowań w ślubnej garderobie. Dodaj elegancji w dodatkach podczas swojego dnia ślubu naszymi wieszakami ślubnymi! Wieszaki wykonane są z drewna, z ciętymi laserowo, trójwymiarowymi napisami 'Panna Młoda" - na wieszaku w kolorze biały oraz 'Pan Młody' - na wieszaku w kolorze czarnym. 
Idealne jako prezent lub dodatek do zdjęć ślubnych!

- Styl botaniczny, rustykalny

- Personalizowany grawer

- Lakier w kolorze drewna

Gustowne wieszaki weselne dla pani młodej, pana młodego, świadków i druhen ślubnych oraz pomocników w przedślubnych przygotowaniach. Wspaniale prezentuje się na zdjęciach i filmach ślubnych, a także stanowi przydatną pamiątkę. Wyjątkowy grawerowany wieszak z personalizowanymi napisami dostępny w kolorze brązowym.

Rustykalne motywy drobnych listków idealnie wpasują się swoją lekkością w klimat ślubnych przygotowań. Centralną część wzoru zdobi złote, akrylowe serce. Trwały produkt pomocny podczas ślubu i wesela, a także doskonała praktyczna pamiątka. Specyfikacja w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BIAŁYM

Styl
Botaniczny Drewniane Drewniane Rustykalny
Kolor
Czarny Biały Czarny Brązowy
Zestaw zawiera
Wieszak Wieszak Wieszak Wieszak