Zaproszenie ślubne z liśćmi eukaliptusa - DL

7,90 zł
Brutto 5-10 dni

Piękne zaproszenie ślubne, z kraftową kopertą oraz sznureczkiem zaprojektowane w formacie DL i składane na trzy. 

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Szczegóły produktu

ZP1

Opis

Styl
Botaniczny
Greenery
Malowany
Rustykalny
Kolor
Zielony
Rozmiar
DL
Zestaw zawiera
Gładką kopertę
Zaproszenie składane
Rodzaj składania
Na trzy części

Szybkie porównanie

Produkt
Grawerowany drewniany wieszak dla pary młodej - brązowy z gałązkami i sercem Drewniana karta z rozmieszczeniem gości weselnych z motywem rustykalnym Drewniany biały wieszak dla pary młodej - z sercem i drobnymi listkami Drewniany wieszak ślubny z grawerowanym sercem - wieniec z małymi kwiatuszkami
Dostępność
Cena
15,00 zł
15,00 zł
15,00 zł
15,00 zł
Opis

- Styl botaniczny, rustykalny

- Personalizowany grawer

- Lakier w kolorze drewna

Gustowne wieszaki weselne dla pani młodej, pana młodego, świadków i druhen ślubnych oraz pomocników w przedślubnych przygotowaniach. Wspaniale prezentuje się na zdjęciach i filmach ślubnych, a także stanowi przydatną pamiątkę. Wyjątkowy grawerowany wieszak z personalizowanymi napisami dostępny w kolorze brązowym.

Rustykalne motywy drobnych listków idealnie wpasują się swoją lekkością w klimat ślubnych przygotowań. Centralną część wzoru zdobi złote, akrylowe serce. Trwały produkt pomocny podczas ślubu i wesela, a także doskonała praktyczna pamiątka. Specyfikacja w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BIAŁYM

Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniane karty z rozmieszczeniem gości przy stole weselnym prostokątne jednostronne z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

- Biały lakier pokrywający drewno

- Styl elegancko/rustykalny

- Personalizowany grawer

Złote serduszko i rustykalny, szczegółowy motyw małych listków wygrawerowany na białym wieszaku to idealny dodatek ślubny dla każdej pani młodej. Wyśmienicie wychodzi na zdjęciach oraz filmach ślubnych, a także sam w sobie stanowi fantastyczną pamiątkę z przygotowań do zawarcia małżeństwa. Praktyczny wieszak z personalizowanym napisem wygrawerowanym z precyzją jest bardzo stylowym wyborem na upiększenie ślubnej garderoby.

Trwały produkt pomocny podczas ślubu i wesela, a także doskonała praktyczna pamiątka. Edycja napisu, którą wykonujecie samodzielnie w kreatorze, jest zawarta w cenie tego dodatku ślubnego. Specyfikacja w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BRĄZOWYM

- Styl botaniczny, rustykalny

- Własny tekst w cenie

- Ozdobny grawer

Piękny wieniec z drobnych kwiatków pięknie prezentuje się na wieszaku ślubnym w brązowej barwie. Wyjątkowa pamiątka pełni istotny szczegół podczas nagrywania materiałów filmowych i robienia zdjęć ślubnych. Szczegółowy grawer na takich przemyślanych akcentach jak wieszak ślubny nie tylko zachwyci wszystkich oglądających filmy i zdjęcia, ale także jest częścią składową stwarzanej atmosfery tego czasu, który będziecie już zawsze pięknie wspominać.

Wieniec z inicjałami jest grawerowany na drewnianym sercu przymocowanym do wieszaka. Inicjały w łatwy sposób spersonalizujecie w naszym kreatorze. Dokładne informacje o naszych wieszakach ślubnych znajdziecie w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BIAŁYM

Styl
Rustykalny Drewniane Rustykalny Drewniane
Kolor
Brązowy Brązowy Biały Brązowy
Rozmiar
15x20 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Wieszak Kartę z rozmieszczeniem gości Wieszak Wieszak
Rodzaj składania
Pojedyncza karta