Zaproszenie ślubne z liśćmi eukaliptusa - DL

7,90 zł
Brutto 5-10 dni

Piękne zaproszenie ślubne, z kraftową kopertą oraz sznureczkiem zaprojektowane w formacie DL i składane na trzy. 

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Szczegóły produktu

BOT11a-ZP1

Opis

Styl
Botaniczny
Greenery
Malowany
Rustykalny
Kolor
Zielony
Rozmiar
DL
Zestaw zawiera
Gładką kopertę
Zaproszenie składane
Rodzaj składania
Na trzy części

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniana karta z rozmieszczeniem gości weselnych z motywem rustykalnym Grawerowany drewniany wieszak dla pary młodej - brązowy z gałązkami i sercem Drewniany biały wieszak dla pary młodej - z sercem i drobnymi listkami Drewniany wieszak biały w stylu vintage z drobnymi kwiatami, imieniem i datą ślubu
Dostępność
Cena
15,00 zł
15,00 zł
15,00 zł
15,00 zł
Opis
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniane karty z rozmieszczeniem gości przy stole weselnym prostokątne jednostronne z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

- Styl botaniczny, rustykalny

- Personalizowany grawer

- Lakier w kolorze drewna

Gustowne wieszaki weselne dla pani młodej, pana młodego, świadków i druhen ślubnych oraz pomocników w przedślubnych przygotowaniach. Wspaniale prezentuje się na zdjęciach i filmach ślubnych, a także stanowi przydatną pamiątkę. Wyjątkowy grawerowany wieszak z personalizowanymi napisami dostępny w kolorze brązowym.

Rustykalne motywy drobnych listków idealnie wpasują się swoją lekkością w klimat ślubnych przygotowań. Centralną część wzoru zdobi złote, akrylowe serce. Trwały produkt pomocny podczas ślubu i wesela, a także doskonała praktyczna pamiątka. Specyfikacja w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BIAŁYM

- Biały lakier pokrywający drewno

- Styl elegancko/rustykalny

- Personalizowany grawer

Złote serduszko i rustykalny, szczegółowy motyw małych listków wygrawerowany na białym wieszaku to idealny dodatek ślubny dla każdej pani młodej. Wyśmienicie wychodzi na zdjęciach oraz filmach ślubnych, a także sam w sobie stanowi fantastyczną pamiątkę z przygotowań do zawarcia małżeństwa. Praktyczny wieszak z personalizowanym napisem wygrawerowanym z precyzją jest bardzo stylowym wyborem na upiększenie ślubnej garderoby.

Trwały produkt pomocny podczas ślubu i wesela, a także doskonała praktyczna pamiątka. Edycja napisu, którą wykonujecie samodzielnie w kreatorze, jest zawarta w cenie tego dodatku ślubnego. Specyfikacja w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BRĄZOWYM

- Styl botaniczny, vintage

- Własny tekst w cenie

- Ozdobny grawer na bieli

Malutkie, szczegółowe kwiatuszki i personalizowany tekst to grawer, który świetnie prezentuje się na wieszaku ślubnym. Biała barwa wieszaka w połączeniu z tym bogatym w detale wzorem wyśmienicie pasuje do garderoby każdej pani młodej. Sukienki przygotowane na uroczystości w stylach botanicznych, rustykalnych, czy vintage perfekcyjnie zaprezentują się na wieszakach w tym klimacie.

Takie drobne akcenty są wspaniałym materiałem do nagrań i zdjęć z przygotowań ślubnych. Jeśli poszukujecie czegoś zarówno dla pani jak i pana młodego to polecamy wybrać z naszej oferty te same wzory z różnymi kolorami wieszaków. Dokładne informacje o naszych wieszakach znajdziecie w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BRĄZOWYM

Styl
Drewniane Drewniane Drewniane Drewniane
Kolor
Brązowy Brązowy Biały Biały
Rozmiar
15x20 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Kartę z rozmieszczeniem gości Wieszak Wieszak Wieszak
Rodzaj składania
Pojedyncza karta