Zaproszenie ślubne ze zdjęciem z dodatkowymi złotymi elementami - soft touch

8,00 zł
Brutto 5-10 dni

- Zaproszenie ślubne ze zdjęciem

- Złocone elementy (z jednej strony)

- Wykończone folią soft touch z jednej strony

Piękne zaproszenie ślubne ze zdjęciem, złocone jednostronnie elementy tekstu:
"Pobieramy się!" oraz "&" (druga strona zaproszenia nie jest uszlachetniona złotą folią, jest to jedynie imitacja kolorystyczna)
Przód zaproszenia uszlachetniony folią SOFT TOUCH oraz złotą folią, co sprawia, że zaproszenie jest bardzo miłe w dotyku i wyróżnia się na tle innych zaproszeń ślubnych.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 30.

Białe zaproszenia na ślub i wesele - proste, eleganckie i szykowne. Jeżeli chcecie, aby Wasze zaproszenia ślubne były bardzo spersonalizowane, zrobiły na Waszych gościach wrażenie, a nie szukacie kwiatów, wzorów i mocnych złotych, czy srebrnych ornamentów zapraszamy do zapoznania się właśnie z zaproszeniami ślubnymi ze zdjęciem.


Zaproszenie prostokątne, drukowane na białym, gładkim papierze o gramaturze 300g. Idealnie sprawdzi się na weselach klasycznych jak i tych organizowanych w plenerze, namiocie czy stodole. Jeżeli lubicie proste dekoracje i zgodzicie się z powiedzeniem mniej znaczy więcej, przypuszczamy, że to zaproszenie ślubne przypadnie Wam do gustu. 

Zanim jeszcze zajmiecie się konkretami w wystroju sali oraz dopasowywaniem do niej papeterii weselnej, przychodzi czas, kiedy trzeba zaprosić gości na swój ślub i wesele. Zaproszenia mogą być zupełnie odmienne stylistycznie od papeterii dopasowywanej na zabawę weselną i mają zazwyczaj bardziej oficjalną teść, lecz można również wybrać je według planowanej stylistyki uroczystości. Czy powinno być ono oficjalne i eleganckie, czy zabawne i kolorowe to już kwestia gustu, ale najważniejsze w zaproszeniu ślubnym jest przekazanie wszystkich istotnych informacji zaproszonym. Kto zaprasza, kogo, na co, gdzie i kiedy, to podstawowe informacje które powinno zawierać każde zaproszenie. Można napisać w nim jeszcze sporo dodatkowych uwag odnośnie organizacji ślubu i wesela.

Zaproszenia ślubne bez personalizacji / Zaproszenia ślubne z personalizacją

Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że trzeba napisać kogo się zaprasza, a skoro każdy z gości nazywa się inaczej to trochę czasu trzeba spędzić przy uzupełnianiu tej części papeterii ślubnej. Trzeba, no chyba, że skorzysta się z naszego kreatora zaproszeń, w którym można w wyznaczonym miejscu wkleić całą listę gości pooddzielanych enterami, a potem przejrzeć każde z utworzonych zaproszeń na podglądzie, który reaguje na zmiany w czasie rzeczywistym. Jeśli jednak chcemy wypełnić tą część samodzielnie, to również kreator bardzo się przydaje, aby spersonalizować pozostałą część zaproszenia ślubnego, która jest powtarzalna w każdym egzemplarzu. Aby dodać do zakupu zaproszenia ślubne bez pełnej personalizacji należy podczas personalizacji w module dodawania gości kliknąć "dodaj puste zaproszenie" i podać liczbę potrzebnych egzemplarzy w pojawiającym się z góry oknie ilości. Możemy personalizować tylko część z zaproszeń, a część wziąć bez pełnej personalizacji, a całość pokaże nam się w podsumowaniu, więc nie musimy kupować różnych zaproszeń na sztuki.

Uwaga! Ważne jest, aby sprawdzić dokładnie cały tekst zaproszenia, który się uzupełniło ponieważ po zamówieniu zaproszenia kierowane są automatycznie do druku. Zanim potwierdzi się poprawność zamówienia w podsumowaniu, można jeszcze wrócić do trybu edycyjnego i sprawdzić projekt.

Jeśli poszukujecie zaproszeń ślubnych na już, od ręki to skorzystanie z naszego personalizatora zaproszeń ślubnych jest najszybszą opcją. Jeśli z kolei bardziej stawiacie na unikatową wizję, której nie ma w ofercie, to skontaktujcie się z nami, a stworzymy wyjątkowy wzór zaproszenia na zamówienie.

Potrzebne Wam zaproszenia tanie, ładne i szybko?

Dobrze trafiliście. Z prędkością usługi express realizujemy nasze zamówienia nie tracąc przy tym nic z jakości. Cena zaproszenia ślubnego zależy od użytych komponentów, uszlachetnień, materiałów i nakładu. Jak prezentują się nasze wzory możecie sami zobaczyć w naszej ofercie. Więcej zaproszeń znajdziecie w menu w zakładce "zaproszenia ślubne". Cena zaproszeń ślubnych jest bardzo konkurencyjna, ponieważ na naszym sklepie za personalizację nie płacisz dodatkowo, a my, bez pośredników, sami jesteśmy producentem naszych zaproszeń oraz innych artykułów na ślub i wesele. Po zakupie zaproszenia w cenie do 2 złotych znajdziecie ślubne dodatki takie jak laki, naklejki, sznureczki i wiele innych, które uzupełnią Waszą wizję poszukiwanych zaproszeń.

Co napisać i jak wypisać zaproszenia ślubne?

Zastanawiacie się co właściwie wpisać w zaproszeniu? Jak sformułować tekst, aby wyszedł dostatecznie oficjalnie? Którą informację o ślubie wpisać najpierw? Jak zapisać osobę towarzyszącą w zaproszeniu? Na najważniejsze pytania związane z pisaniem zaproszeń pomoże odpowiedzieć Wam nasz poradnik ślubny zawierający dekonstrukcję zaproszenia oraz potrzebne przykłady. ZNAJDZIECIE GO TUTAJ

Warto też pamiętać o podstawowych zasadach pisowni takich jak pisanie z wielkiej litery imion i nazwisk zaproszonych gości, nazw własnych czy miast do których zapraszacie, przykładowo: Warszawa, Kielce, Kraków, Bytom, Wrocław. Więcej znajdziecie w naszym poradniku. Napiszcie zaproszenie razem z nami!

Ponadto w personalizacji każdego zaproszenia znajduje się proponowany tekst, który możecie swobodnie edytować i zmieniać. W proponowane dane wpisujecie swoje, a w miejsce danych gościa możecie wkleić całą listę dzięki czemu zyskacie sporo czasu, który można poświęcić na dalszą organizację ślubu. Jeśli proponowany układ tekstu zaproszeń ślubnych nie odzwierciedla Waszego pomysłu lub potrzebujecie więcej miejsca na cytat, który zamierzacie zawrzeć w zaproszeniu, istnieje możliwość wynajęcia grafika na naszej stronie. Grafik dostosuje projekt do Waszych potrzeb. Wycenę zmian otrzymacie po skontaktowaniu się z grafikiem.

Ile wcześniej należy zamówić zaproszenia ślubne?

To pytanie budzi wiele wątpliwości. Kiedy zamawiać zaproszenia ślubne? Kiedy poinformować swoich gości o ślubie i weselu? Kwestia zakupu, wypisania i wręczenia zaproszeń ślubnych jest jedną z pierwszych na liście do zrobienia przed ślubem dla przyszłej pary młodej.

Zaproszenia na ślub rozdaje się około trzech miesięcy przed planowanym ślubem - jeżeli nasi goście znają już datę i spodziewają się otrzymać zaproszenie. Jednak kiedy chcemy zaprosić osoby, gości którzy mieszkają dalej lub mają trudności z dostępnością, urlopem, czy wolnym terminem warto zaprosić wcześniej, około 6 miesięcy przed ślubem. Jeżeli planujemy zaprosić gości, którzy mieszkają za granicą, bądź nasz ślub odbywa się za granicami kraju, warto rozwieźć lub rozesłać zaproszenia do 9 miesięcy przed planowaną uroczystością. Mamy wtedy pewność, że osoby które chcemy zaprosić będą mogły zaplanować sobie wolny czas w dniu naszego ślubu i wesela.

Stąd odpowiadając na pytanie: „jak wcześnie zamówić zaproszenia?” podpowiadamy: pomimo bardzo szybkiej realizacji zamówień w naszym sklepie ślubnym, proponujemy zamówić produkt około 2 tygodni przed chęcią rozdania zaproszeń. Jeśli interesuje Was projekt indywidualny, tworzony specjalnie dla Was, należy przyjąć okres około 3-4 tygodni (pozostawiając ten czas na stworzenie projektu oraz zatwierdzenie go przez Was).

Zaproszenia ślubne Inspiracje

Piękne wzory można z łatwością znaleźć na naszych social mediach, Pinterest, Facebook, Instagram w których prężnie działamy, aby pokazywać Wam najciekawsze inspiracje do zaproszeń ślubnych. Nasze social media:

Facebook

Instagram

Pinterest

Do czego można wykorzystać zaproszenia Producenta Ślubnego?

Zaproszenia posiadają uniwersalne schematy tekstu pasujące zarówno na ślub kościelny, cywilny jak i humanistyczny. Teksty w kreatorze dostępne do personalizacji można dostosować pod własne potrzeby. Jeśli potrzebujemy zaproszeń na chrzest, bierzmowanie, rocznicę, czy urodziny, to z łatwością uwzględnicie to w naszym kreatorze. Jest to szybka i wygodna opcja uzyskania gotowych zaproszeń w wybranym wzorze na dowolną okazję!

Zaproszenia ślubne dla rodziców / Zaproszenia ślubne dla świadków

Zaproszenia dla rodziców i świadków można sformułować nieco inaczej, aby podkreślić wyjątkowość tych konkretnych zaproszonych. Kolejnym często stosowanym zabiegiem jest dodanie do zaproszenia małego upominku. Można również skorzystać z wyjątkowych form zaproszeń takich jak zaproszenia ślubne na drewnie, na akrylu, na szkle itp. Zaproszenia do wypisania i edycji można znaleźć w naszym edytorze zaproszeń. Jednak jeśli w wybranym zestawie chcielibyście poważnie pozmieniać projekt na potrzeby takich okazji jak zapraszanie rodziców, czy świadków to jak najbardziej jest taka możliwość. Skontaktujcie się z nami poprzez dostępną w menu zakładkę "indywidualny projekt", a stworzymy razem coś wyjątkowego.Oferta zaproszeń ślubnych w naszym sklepie ślubnym jest bogata, znajdziecie w niej różne rodzaje i wzory:

________________________________________________________________________________________________

Wzory zaproszenia ślubnego poza kolorystyką i stylistyką różnią się znacząco motywami. Zaproszenia ślubne Producenta z motywami botanicznymi, klasycznymi, glamour, geometrycznymi, minimalistycznymi, abstrakcyjnymi, malowanymi, eleganckimi i innymi to zupełnie inne podejście do wzornictwa i prezentowanego klimatu. Każdy powinien znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie, jednak jeśli macie własne wzory i pomysły które chcielibyście wykorzystać zapraszając swoich gości, to napiszcie do nas!

Nasi graficy chętnie przyjmą każde wyzwanie. Projekt indywidualny zostanie wyceniony po kontakcie z naszym grafikiem.

Drewniane zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne grawerowane na drewnie są niezwykle klimatycznym wyborem na wprowadzenie gości w wyjątkową atmosferę ślubu i wesela. Drewniana sklejka z możliwością pomalowania w wybranym kolorze to nie tylko ciekawa forma zaproszenia, ale i wspaniała pamiątka dla zapraszanych bliskich. Trwałe zaproszenie z drewna może śmiało posłużyć jako ozdoba domu, dzięki czemu goście na pewno nie zapomną wszystkich zawartych w nim informacji.

Zaproszenia ślubne z kalką

Przeźroczyste zaproszenia ślubne na kalce to oryginalny pomysł na poinformowanie gości o nadchodzących uroczystościach. Zaproszenia ślubne z kalką mogą przyjąć różne formy. Od wkładki na kalce z informacją, wkładaną do kolorowej oprawy do przepięknych nadruków graficznych na kalce obejmującej zaproszenie. Półprzeźroczysta kalka w kolorze białym daje bardzo wiele możliwości na wyjątkowe zabiegi estetyczne dzięki którym efekt końcowy pozostawia wrażenie. Style malowane z akwarelowymi tłami świetnie zgrywają się z tą konwencją. Zaproszenia z pełnym zadrukiem bardzo dobrze komponuje się z delikatną kalką przymocowaną na stałe. Kalka do zaproszenia ślubnego nadaje subtelności grafikom i dodaje charakteru do prezentowanego wzoru.

Zaproszenia ślubne botaniczne, w kwiaty, kwiatowe szkicowane motywy

Jedną z najbardziej różnorodnych form zaproszeń są zaproszenia ślubne botaniczne. Zaproszenia z motywami botaniki wspaniale oddają błogość, lekkość i niewinność uroczystości, stanowią niezgłębioną studnie natchnień będącą kluczem do nieskończonych kombinacji barw i połączeń kompozycji oraz potrafią oddać klimat i wymowną symbolikę ślubu i wesela.

Bardzo popularnym motywem wzorów zaproszenia weselnego są kwiaty. Kwiatowe zaproszenia dzielą się na rustykalne, boho, greenery, tropikalne, w szczególnych przypadkach leśne, a także minimalistyczne szkicowane ręcznie grafiki. Nikt nie powiedział, że nie można łączyć tych styli jak nam się podoba. Jeśli podobają Wam się kwiaty na zaproszeniu ślubnym w najróżniejszych wydaniach, to na naszym sklepie na pewno znajdziecie coś wpasowującego w Wasze gusta.

Zaproszenia ślubne BOHO

Zaproszenia w stylistyce boho to zmysłowy wybór, prezentujący swoimi nietuzinkowymi kombinacjami złożoność piękna, która wspaniale wpisuje się w aurę uroczystości ślubnych. Na ślubny boho doskonale pasują wyraziste kolory akcentujące wielobarwne kompozycje wzornictwa. Wzory zaproszeń ślubnych w stylu boho doskonale komponują się z intensywnymi odcieniami czerwieni takimi jak bordo, burgund, karmin i dodają im niesamowitego charakteru. Jeśli Wasz ślub i wesele z boho ma niewiele wspólnego, to zaproszenia wciąż oddają klimat silnego uczucia i zrobią wrażenie na zapraszanych gościach, a odmienność styli którymi posługujecie się przy zapraszaniu gości oraz w dniu ślubu, wprowadzi więcej smaków różnorodności do organizowanego przez Was święta.

Eleganckie zaproszenia ślubne

Poszukujecie zaproszeń z klasą? Stonowane barwy, delikatne wzornictwo, złoto, biel i granat w różnych kombinacjach tworzą razem dostojne połączenia w sam raz pasujące do oficjalnych imprez. Style eleganckie mogą spajać ze sobą styl minimalistyczny, glamour, malowany, botaniczny i wiele innych, a jednocześnie zachwycać powagą. Zaproszenia ślubne eleganckie są zazwyczaj trzymane w bardziej oficjalnym niż humorystycznym tonie, choć nawet najbardziej oficjalne zaproszenia mogą zapowiadać najhuczniejsze zabawy. Wybór zaproszenia nie definiuje tonu imprezy weselnej, a eleganckie zaproszenie ślubne z pewnością zachęci zapraszanych gości do wzięcia w niej udziału.

Zaproszenia ślubne glamour

Poszukujecie wyjątkowych zaproszeń? Nasze zaproszenia ślubne glamour oferują szeroką różnorodność, której wisienką na torcie są złocone i srebrzone elementy. Uszlachetnienia w połączeniu ze stonowanymi kolorami dają niesamowity efekt elegancji i przepychu, a zaproszeni goście z pewnością obdarują Was wyrazami zachwytu. Srebro i złoto to nie jedyne uszlachetnienia jakimi dysponujemy. Błyszcząca folia holograficzna również świetnie pasuje do zaproszeń w tej wystawnej stylistyce.

Zaproszenia ślubne lustrzane

Zaproszenia ślubne z lustrzanym złotem lub srebrem podklejonym pod jednostronną kartą z grafiką boho lub innym stylu operującym pełnią gamy kolorów to wspaniały pomysł aby w pełen kolorytu sposób połączyć wystawny styl glamour z intensywnymi stylami botanicznymi. Jeśli srebrne lub złote lustro stanowi podstawę Waszego wesela, to zaproszenia z lustrzanymi elementami wspaniale wprowadzą gości w klimat uroczystości.

Zaproszenia ślubne Minimalistyczne/Zaproszenia ślubne proste

Zaproszenia proste i minimalistyczne świetnie sprawdzają się podczas zapraszania na śluby i wesela w każdym stylu. Zgrabny fason i elegancki wydźwięk to przepis na formę zapraszania która spodoba się każdemu. W swojej ofercie posiadamy bardzo dużo wzorów z różnymi motywami w ujęciu minimalistycznym. Możecie znaleźć coś dla siebie wybierając z pomiędzy kompozycji zielonych liści i delikatnych akcentów kwiatowych, figur geometrycznych, złoconych i srebrzonych połączeń ze stylem glamour, wzorów klasycznych i wielu innych.

Klasyczne zaproszenia na wesele

Zaproszenia z klasyką weselnych motywów takich jak róże, czy też zaproszenia tradycyjnie klasyczne, takie jak eleganckie połączenia minimalizmu i glamour to wspaniały pomysł na bardzo oficjalne imprezy bądź też zapowiedź klimatu jaki goście spotkają w minimalistycznych wystrojach białych sal balowych bądź świecących wystrojach kryształowych i lustrzanych sal. Zaproszenia klasyczne świetnie sprawdzą się jeśli potrzebujemy wywołać dostojne odczucia w związku z samym faktem zapraszania na ślub.

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Ekologiczne zaproszenia ślubne na papierze kraftowym to popularny wybór wśród fanów rustykalnego klimatu. Białe wydruki z fauną leśną i polną, delikatnymi akcentami roślinnymi, czy motywami krajobrazowymi i łowieckimi, to wyśmienite połączenie z kraftem. Modne odcienie brązu w oryginalnych formach zaproszeń stanowią oryginalne połączenie, które doskonale spełni zadanie zapowiedzi wspaniałego przyjęcia. Zaproszenia eko często pojawiają się z półprzeźroczystą kalką, która wzbogaca ofertę proponowanych zaproszeń ślubnych o wiele bardzo ciekawych produktów.


Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

Nie płać dodatkowo za personalizację kupowanych produktów!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!Każdy zestaw można uszlachetnić, pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna  -  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Dokonałeś/aś wyboru?  -  SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora?  -  ZLEĆ TO NAM!

Szczegóły produktu

ZDJ01_Z2_B300_

Opis

Styl
Ze zdjęciem
Kolor
Złoty
Rozmiar
zaproszenie 12x17 cm
Kształt
Prostokąt

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniana karta z rozmieszczeniem gości weselnych z motywem rustykalnym Grawerowany drewniany wieszak dla pary młodej - brązowy z gałązkami i sercem Drewniany biały wieszak dla pary młodej - z sercem i drobnymi listkami Drewniany wieszak biały w stylu vintage z drobnymi kwiatami, imieniem i datą ślubu
Dostępność
Cena
15,00 zł
15,00 zł
15,00 zł
15,00 zł
Opis
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniane karty z rozmieszczeniem gości przy stole weselnym prostokątne jednostronne z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

- Styl botaniczny, rustykalny

- Personalizowany grawer

- Lakier w kolorze drewna

Gustowne wieszaki weselne dla pani młodej, pana młodego, świadków i druhen ślubnych oraz pomocników w przedślubnych przygotowaniach. Wspaniale prezentuje się na zdjęciach i filmach ślubnych, a także stanowi przydatną pamiątkę. Wyjątkowy grawerowany wieszak z personalizowanymi napisami dostępny w kolorze brązowym.

Rustykalne motywy drobnych listków idealnie wpasują się swoją lekkością w klimat ślubnych przygotowań. Centralną część wzoru zdobi złote, akrylowe serce. Trwały produkt pomocny podczas ślubu i wesela, a także doskonała praktyczna pamiątka. Specyfikacja w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BIAŁYM

- Biały lakier pokrywający drewno

- Styl elegancko/rustykalny

- Personalizowany grawer

Złote serduszko i rustykalny, szczegółowy motyw małych listków wygrawerowany na białym wieszaku to idealny dodatek ślubny dla każdej pani młodej. Wyśmienicie wychodzi na zdjęciach oraz filmach ślubnych, a także sam w sobie stanowi fantastyczną pamiątkę z przygotowań do zawarcia małżeństwa. Praktyczny wieszak z personalizowanym napisem wygrawerowanym z precyzją jest bardzo stylowym wyborem na upiększenie ślubnej garderoby.

Trwały produkt pomocny podczas ślubu i wesela, a także doskonała praktyczna pamiątka. Edycja napisu, którą wykonujecie samodzielnie w kreatorze, jest zawarta w cenie tego dodatku ślubnego. Specyfikacja w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BRĄZOWYM

- Styl botaniczny, vintage

- Własny tekst w cenie

- Ozdobny grawer na bieli

Malutkie, szczegółowe kwiatuszki i personalizowany tekst to grawer, który świetnie prezentuje się na wieszaku ślubnym. Biała barwa wieszaka w połączeniu z tym bogatym w detale wzorem wyśmienicie pasuje do garderoby każdej pani młodej. Sukienki przygotowane na uroczystości w stylach botanicznych, rustykalnych, czy vintage perfekcyjnie zaprezentują się na wieszakach w tym klimacie.

Takie drobne akcenty są wspaniałym materiałem do nagrań i zdjęć z przygotowań ślubnych. Jeśli poszukujecie czegoś zarówno dla pani jak i pana młodego to polecamy wybrać z naszej oferty te same wzory z różnymi kolorami wieszaków. Dokładne informacje o naszych wieszakach znajdziecie w opisie produktu.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W KOLORZE BRĄZOWYM

Styl
Drewniane Rustykalny Rustykalny Botaniczny
Kolor
Brązowy Brązowy Biały Biały
Rozmiar
15x20 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Kartę z rozmieszczeniem gości Wieszak Wieszak Wieszak
Rodzaj składania
Pojedyncza karta