Producent Ślubny

Zawieszka na ZIMNE OGNIE | Personalizowana etykietka z liśćmi eukaliptusema

0,90 zł
Brutto 5-10 dni

- Styl greenery, botaniczny z liśćmi eukaliptusa

- Szybka realizacja zamówienia

- Własny tekst projektu

Zachwycająca świeżością etykieta na zimne ognie z motywem różnorodnych odcieni zieleni. Zawieszka drukowana na białym, gładkim papierze, w prostokątnym formacie i wymiarach 7x10 cm. Wyśmienicie pasuje na do wystroju minimalistycznego, greenery, oraz barwnych stylów kwiatowych. Zawieszki pasują na duże i małe rozmiary zimnych ogni. Posiadają dwa otwory z góry i z dołu, dzięki którym łatwo założyć je na weselne zimne ognie.

Proponowany tekst etykiety można pozmieniać w naszym kreatorze. Personalizacja w kreatorze nie nalicza dodatkowych opłat. Więcej informacji o naszych etykietach na zimne ognie znajduje się w opisie długim produktu.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 30.

Zawieszka na zimne ognie na wesele, drukowana na białym, gładkim papierze, w prostokątnym formacie i wymiarach 7x10 cm. Wyśmienicie pasuje na do wystroju minimalistycznego, greenery, oraz barwnych stylów kwiatowych. Zawieszki pasują na duże i małe rozmiary zimnych ogni. Posiadają dwa otwory z góry i z dołu, dzięki którym łatwo założyć je na weselne zimne ognie.

Etykiety na zimne ognie na wesele

Etykiety na zimne ognie na wesele, to papeteria weselna, która pięknie ozdobi sprzęt czekający do oprawy widowiskowej części rozrywki. Wspaniale zaprojektowane etykiety na zimne ognie sprawdzą się w wielu stylach i tonach uroczystości. W momencie pierwszego tańca, wybicia północy lub w innych punktach wesela, kiedy odpala się zimne ognie, robiące znakomity efekt na zdjęciach i filmach ślubnych i weselnych, zimne ognie prezentują się znakomicie Dzięki ozdobnym zawieszkom, zimne ognie będą przed momentem ich użycia prezentować się równie godnie, oraz w sam moment użycia zimnych ogni będzie bardziej oficjalny. Zawieszki na zimne ognie sprzyjają fotografii weselnej. Etykiety z różnego rodzaju papierów, z możliwością nałożenia na zimne ognie w różnych rozmiarach. Produkt nie zawiera zimnych ogni.

Rozmiar etykiet na weselne zimne ognie

Etykiety na zimne ognie produkowane są w trzech rozmiarach. Prostokątne etykiety dostępne są w rozmiarze 7x10 cm, etykiety okrągłe w rozmiarze 8 cm średnicy, a etykiety kwadratowe w rozmiarze 7x7 cm.

Etykiety pasują i na najmniejszy rozmiar zimnych ogni, czyli 30 cm, jak i na 70cio cm zimne ognie na wesele. Produkt tworzony w formacie prostokątnym, okrągłym, lub niestandardowym oraz w różnych stylach graficznych stanowi ciekawe urozmaicenie. Regulowane zawieszki na zimnych ogniach mogą być zaczepiane w jednym miejscu lub w dwóch. Zimne ognie z zawieszkami weselnymi - kupić 30 czy 70 cm? Jaka długość zimnych ogni z hurtowni wpasuje się lepiej do zawieszek weselnych? Zimne ognie mają podobną średnicę więc i jeden i drugi rozmiar powinien wpasować się bez żadnych problemów.

Cena zawieszek na zimne ognie weselne

Etykieta na zimne ognie posiada różne modele, które potrzebują różnorodnych materiałów, uszlachetnień, czy technik tworzenia. Cena nie wzrasta jeśli wybrany produkt posiadający możliwość personalizacji ma zmieniany tekst w kreatorze. Do kreatora przechodzi za pośrednictwem przycisku "PERSONALIZUJ". Przycisk znajduje się pod opisem krótkim aukcji.

Projekt indywidualny etykiet weselnych na zimne ognie

Spodobał Wam się projekt, ale chcecie zmienić treść napisów? Macie swój pomysł na drobne zmiany graficzne? Kolor tła do wymiany? Może wycięcie etykiety w kształcie serca? Jeśli potrzebujecie pomocy grafika - napiszcie do nas! Każdy projekt można pozmieniać. Osobna wycena nastąpi po kontakcie z obsługą sklepu.

Personalizacja etykiety na zimne ognie na wesele

Podczas wpisywania własnych napisów w kreatorze nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów z powodu zmian treści tekstu. Proces jest zautomatyzowany i nie wymaga udziału grafika. Po potwierdzeniu poprawności zamówienia, etykiety na zimne ognie przekazywane są prosto do druku, w związku z tym należy uważnie sprawdzić poprawność wpisywanego tekstu.

Etykiety na zimne ognie w stylu botanicznym

Style botaniczne wzornictwa ślubnego to bardzo szeroki zakres motywów i niemal dowolność w kompozycji kolorystycznej. Etykiety na zimne ognie na wesele z motywami botanicznymi mogą skupić się na stonowanym greenery, delikatnym rustykalnym, kolorowym boho i wielu innych stylach wesel, które korzystają z kwiatowych akcentów.

Etykiety na zimne ognie na wesele greenery

Zieleń doskonale łączy się niemal z każdym pozostałym stylem wesela. Zawieszki na zimne ognie na wesele. Styl greenery łączy styl minimalistyczny z zielenią stylu botanicznego. Popularnym motywem w stylu greenery są liście eukaliptusa, monstery, paproci, ruskusa i innych zielonych roślin w połączeniu z bielą lub brązem.
Etykiety na zimne ognie weselne w stylu minimalistycznym

Gdzie znaleźć zawieszki na zimne ognie na wesele?

Nasze zawieszki na zimne ognie dostępne są w sklepie Producenta Ślubnego, oraz w takich serwisach do sprzedaży internetowej jak Allegro. Nie znajdują się w sklepach internetowych takich jak empik, Aliexpress i innych. Działamy na terenie całego kraju. Funkcjonalność automatycznej personalizacji projektu pojawia się tylko na stronie Producenta Ślubnego.


Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora?  -  ZLEĆ TO NAM!

Szczegóły produktu

BOT11a_ZW1_KR200_B3_BYA

Opis

Styl
Botaniczny
Greenery
Kolor
Zielony
Rozmiar
7x10 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Zawieszkę na zimne ognie

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniana zawieszka na alkohol weselny z motywem rustykalnym Zawieszka weselna glamour na butelke z alkoholem - wzór z kropeczkami Zawieszka na alkohol ze złoceniem Zawieszka na alkohol okrągła - zestaw z malowanymi niebieskimi kwiatami
Dostępność
Cena
3,50 zł
3,00 zł
3,00 zł
3,00 zł
Opis
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniana zawieszka na butelkę weselną prostokątna z motywem gór. Doskonale wpasowująca się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336- Styl nowoczesny, glamour, abstrakcyjny

- Złota, srebrna lub holograficzna folia

- Personalizowany tekst

Zawieszka glamour na butelkę weselną z abstrakcyjnym wzorem kropeczek w zdobionym wydaniu to fantastyczny wybór ozdoby na stoliki weselne w błyszczącej lub jednokolorowej, stonowanej stylistyce. Kolorystyka glamour wspaniale łączy ze sobą złocone, srebrzone lub różnokolorowe elementy z bielą, granatem, czernią, szarością, co dodaje wystawnych akcentów w eleganckiej przestrzeni. Zawieszki z personalizowanym tekstem i uszlachetnieniem drukowane są na białym papierze o gramaturze 250g. Aby ułatwić zdobienie, wersja z folią holograficzną w kreatorze została pokazana z czarnym kolorem czcionki. Specyfikacja w opisie produktu.

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona zawieszka na butelkę weselną okrągła w kolorze czarnym z motywem niebieskich kwiatów na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Malowane kompozycje niebieskich kwiatów ze złoceniami! Złocona zawieszka na butelkę weselną okrągła w kolorze czarnym z motywem niebieskich kwiatów na 250g papierze. Wspaniale odnajdująca się w lekkich stylach botanicznych uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Drewniane Nowoczesny Elegancki i Glamour Malowany
Kolor
Brązowy Srebrny Niebieski Czarny
Rozmiar
7x12 cm koło 8 cm koło 8 cm koło 8 cm
Kształt
Prostokąt Koło Koło Koło
Zestaw zawiera
Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta