Producent Ślubny

Zestaw - Zawieszki na alkohol ze srebrnym napisem - różne kolory - basic (12 sztuk)

20,00 zł
Brutto 5-10 dni

Zestaw podstawowy zawieszek na butelkę w różnych kolorach ze srebrzeniem. Zestaw dwunastu srebrzonych zawieszek z hasełkami na alkohol weselny jednostronnych prostokątnych dostępnych w różnych wariantach na papierze białym lub barwionym w masie. Zestawy podstawowe w stylistyce glamour doskonale pasują do różnorodnej konwencji planowanych uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Kolor
  • Biały
  • Czarny
  • Szary
  • Granatowy
Ilość

Najpiękniejsze winietki i zawieszki na butelkę weselną w klasycznych i najnowszych odsłonach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. Sprzedawane w zestawie 15tu odmiennych wzorów. Hasła na zawieszkach to:

-będzie się działo,

-a teraz idziemy na jednego,

-czas życia krótki, napijemy się wódki,

-do białego rana,

-na drugą nóżkę,

-no to siup,

-ona temu winna,

-płyn rozweselający,

-polej sąsiadowi,

-przyspieszony kurs tańca,

-specjały weselne,

-wódka weselna,

-za miłość,

-zdrowie państwa młodych,

-wasze zdrowie,

Nowoczesne zestawy srebrzone w kolorowej stylistyce nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy dziesiątki rozmaitych zestawów graficznych w przeróżnych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Personalizuj samodzielnie produkty w kreatorze!

Każdy zestaw można uszlachetnić, pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!Szczegóły produktu

BSC1_ZW1-1P_B250_B1_BKS

Opis

Styl
Elegancki i Glamour
Nowoczesny
Kolor
Srebrny
Rozmiar
7x10 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Zawieszkę na alkohol
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw zawieszek z hasłami na alkohol weselny - różowe kwiaty (16 szt.) Złote zawieszki z hasłami na alkohol weselny (15 sztuk) - basic Złocone zawieszki z hasłami na alkohol - bordowe kwiaty (16 sztuk) Zestaw - Zawieszki na alkohol na złotym papierze lustrzanym (15 sztuk) - basic
Dostępność
Cena
24,00 zł
24,00 zł
24,00 zł
24,00 zł
Opis

Różnorodne zawieszki weselne w humorystycznej konwencji. Zestaw szesnastu zawieszek z hasełkami na alkohol weselny jednostronnych prostokątnych w kolorze białym z motywem różowych kwiatów na 250g białym papierze. Doskonałe połączenie na przyjęcia w stylu botanicznym. Specyfikacja w opisie produktu.

Zestawy zawieszek basic w odsłonie glamour. Zestaw piętnastu zawieszek z hasełkami na alkohol weselny jednostronnych okrągłych z białym wydrukiem na lustrzanym złocie. Nowoczesne zestawy w stylistyce glamour pozwalają wpasować nutkę dystansu nawet w elegancką stylistykę przyjęcia. Specyfikacja w opisie produktu.

Różnorodne zawieszki weselne w humorystycznej konwencji. Zestaw szesnastu zawieszek z hasełkami na alkohol weselny jednostronnych prostokątnych drukowanych na 250g białym papierze. Nowoczesne zestawy w stylistyce boho dodają humoru i gracji do udroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Zestaw podstawowy zawieszek na butelkę. Zestaw piętnastu zawieszek z hasełkami na alkohol weselny jednostronnych prostokątnych drukowanych na biało na lustrzanym złocie. Zestawy podstawowe w stylistyce minimalistycznej doskonale pasują do różnorodnej konwencji planowanych uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Botaniczny Nowoczesny Ze złoceniem Nowoczesny
Kolor
Biały Złoty Złoty
Rozmiar
7x10 cm koło 8 cm 7x10 cm 7x10 cm
Kształt
Prostokąt Koło Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta