Producent Ślubny

Naklejki na buty ślubne "Na zawsze razem" - biała naklejka na podeszwę

1,99 zł
Brutto 5-10 dni

- "NA ZAWSZE RAZEM" - naklejka na buty ślubne

- Nowoczesna stylistyka

- Rozmiar pasujący na kobiece i męskie buty

Naklejka na buty ślubne z klasycznym napisem "Na zawsze razem". Elegancki dodatek w białym kolorze dla pani młodej i pana młodego. Wspaniale prezentuje się na oficjalnych uroczystościach. Naklejka ślubna na buty nowożeńców drukowana na wysokiej jakości białym, gładkim papierze. Rodzaj papieru do nadruku naklejek dostępny w dwóch wariantach - matowym i błyszczącym - do wyboru z kombinacji poniżej opisu krótkiego aukcji.

W ofercie naszego sklepu znajdują się naklejki ślubne o różnych zastosowaniach, które można zobaczyć w osobnej zakładce w "Akcesoriach na dzień ślubu". Więcej szczegółów odnośnie naszych naklejek ślubnych na buty w opisie długim produktu.

Rodzaj papieru
  • PAPIER MATOWY
  • PAPIER BŁYSZCZĄCĄY
Ilość

Naklejka na buty ślubne z klasycznym napisem "Na zawsze razem". Elegancki dodatek w białym kolorze dla pani młodej i pana młodego. Wspaniale prezentuje się na oficjalnych uroczystościach. Naklejka ślubna na buty nowożeńców drukowana na wysokiej jakości białym, gładkim papierze. Rodzaj papieru do nadruku naklejek dostępny w dwóch wariantach - matowym i błyszczącym - do wyboru z kombinacji poniżej opisu krótkiego aukcji.

Po co nam naklejki ślubne na buty?

Naklejki na buty a ślub i wesele to humorystyczny dodatek do ceremonii, ślubnej sesji zdjęciowej, a także jako zabawny akcent podczas zabawy weselnej. Pani młoda, mając kilka par butów specjalnie na tą okazję, może posłużyć się naklejkami , aby w żartobliwy sposób oznaczyć funkcję każdej pary. Naklejki są oryginalną ozdobą, którą można dostosować zarówno do stroju jak i całej stylistyki weselnej. Mnogość wzorów sprawia, że naklejki na buty doskonale odnajdują się w każdej stylistyce, a różnorodność materiałów i uszlachetnień daje ogromne możliwości wyboru naklejki właściwej dla siebie. Jednorazowe naklejki niezależnie od wybranego rodzaju papieru są łatwe w odklejeniu od folii zabezpieczającej i po przyklejeniu bardzo dobrze się trzymają.

Na jakie buty pasują naklejki ślubne?

Naklejki na buty dostosowane są niemal do każdego rozmiaru butów ślubnych, a jeśli dysponujecie specyficznym rozmiarem butów, to chętnie zaprojektujemy dla Was indywidualny projekt naklejki. Nasze projekty nadają się na damskie i męskie modele butów. W przypadku damskich butów ślubnych naklejki mogą pojawić się zarówno na butach z wysokim obcasem, niskim obcasem, a także na butach płaskich.

Rozmiar naklejki na buty na ślub

Standardowe rozmiary prostokątnych naklejek na buty na ślub i wesele to 4x3 cm. W razie potrzeby zmiany rozmiaru naklejki, istnieje w naszej ofercie opcja wynajęcia grafika, który zajmie się dostosowaniem projektu.

Indywidualny projekt naklejki na buty

Naklejki na buty których szukacie nie pojawiły się jeszcze w naszej ofercie? A może poszukujecie naklejek w niestandardowych rozmiarach lub kształtach? Jeśli potrzebujecie oryginalny produkt, to nie ma żadnego problemu - napiszcie do nas! Z pomocą naszych grafików możemy dostosować wybrany projekt do Waszych potrzeb, bądź stworzyć zupełnie nowy.

Naklejki ślubne na buty dla pary młodej hasła

W naszym sklepie ślubnym znajdziecie również inne naklejki na buty z hasłami takimi jak: "I do, me too", "I love him, I love her", "Mamy to", "Mąż, Żona", "na zawsze razem", "on jest mój/ona jest moja", "dancing shoes", "yes I do" to częsty wybór. Klasycznym wyborem są także, te bardziej zabawne. Polecamy humorystyczne wzory naklejki na buty "SOS", "THE END", "on sprząta, ona gotuje", "help!", "ona/on ma zawsze rację", "lepsza połowa/druga połowa", "game over", "już po chłopie" i wiele innych.

Naklejki białe i czarne - klasyczne, eleganckie, minimalistyczne

Jedne z najpopularniejszych stylistyk naklejek to połączenia motywów jedno lub dwukolorowych z bielą i czernią. Naklejki na buty o czarnych i białych tłach genialnie komponują się z takimi stylami jak minimalistyczne, czy klasyczne. Style eleganckie tworzą piękne połączenia stonowanych kolorów z błyszczącymi elementami. Naklejki klasyczne wspaniale wpasują się w biało-czarno-różowe wystroje wesel często spotykane na białych salach, bądź też bardziej wyraziste połączenia z czerwienią.

Naklejki eleganckie

Na oficjalny styl uroczystości polecamy naklejki samoprzylepne w stylu glamour i eleganckim. Białe ze złotymi napisami lub w ciemnych motywach tła są bardzo popularnym wyborem. Z naklejek na buty z ciemnym motywem, bardzo eleganckim wyborem są granatowe lub zielone odcienie. Minimalistyczne motywy naklejek ślubnych to doskonały pomysł na radosne urozmaicenie eleganckiego ślubu i przyjęcia weselnego. Naklejki wpasowują się w wystroje błyszczące, ozdobne złote, brokatowe i inne połączenia stylistyki glamour, ale także pasują do klasycznych wystrojów w eleganckich tonach.

Cena naklejki ślubnej na buty

Cena naklejki ślubnej zależy od wybranego rozmiaru oraz używanych materiałów i uszlachetnień. Naklejki ślubne na buty są dostępne w pojedynczym rozmiarze, ale można wybrać rodzaj materiału z którego są tworzone. Naklejki na buty dostępne są na papierze matowym lub błyszczącym. Z różnorodnych materiałów naklejek ślubnych, innych niż na buty ślubne, mamy do wyboru naklejki kraftowe, złocenia, srebrzenia, folie holograficzne i wiele innych. Cenę produktu w wybranej kombinacji, można sprawdzić w aukcji, nad opisem krótkim.

Czy znajdziemy naklejki ślubne Producenta Ślubnego na Allegro?

Naklejki ślubne na buty pojawiają się również na Allegro. Z racji na łatwość w dostosowaniu i automatyczny proces zamówienia przyśpieszający produkcję, polecamy korzystać podczas zakupów ze strony Producenta Ślubnego.

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora?  -  ZLEĆ TO NAM!

Szczegóły produktu

NKL03-1P_B200_C27_BYM

Opis

Styl
Klasyczny i formalny
Nowoczesny
Kolor
Biały
Rozmiar
3x4 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Dwie naklejki

Szybkie porównanie

Produkt
4 naklejki na buty do ślubu z napisem "I do - me too" dla pani i pana młodego Naklejki na ślubne buty "On sprząta - Ona gotuje" lub "Ona sprząta - On gotuje" Okrągła naklejka "I do - me too" na buty do ślubu - dla Panny Młodej i Pana Młodego Humorystyczna naklejka z napisem game over na buty dla pani i pana młodego
Dostępność
Cena
3,99 zł
3,89 zł
3,89 zł
3,89 zł
Opis

- Styl elegancki, nowoczesny, minimalistyczny

- Szybka realizacja

- 4 naklejki w zestawie

Eleganckie, proste naklejki na buty ślubne i weselne dla pani młodej i pana młodego w białym i ciemnym kolorze. W zestawie otrzymują Państwo 4 naklejki z napisem I do - me too na podeszwę butów na ślub i wesele, drukowana na wysokiej jakości, białym, gładkim, łatwym do odrywania papierze samoprzylepnym. Naklejki tworzone w rozmiarze 3x4 cm na błyszczącym lub matowym papierze, do wyboru z kombinacji pod opisem krótkim aukcji. Nowoczesne, eleganckie hasła do przyklejenia na buty ślubne, doskonałe na oficjalne uroczystości.

Więcej szczegółów odnośnie naszych naklejek ślubnych na buty znajduje się w opisie długim produktu.

- Styl minimalistyczny, humorystyczny

- Szybka realizacja zamówienia

- 4 sztuki w zestawie

Prostokątne naklejki na buty ślubne z humorystycznym hasłem dla pana i pani młodej. Cztery naklejki ślubne, które można ustawić w dowolnej kolejności tworząc własne hasło. Naklejka w tworząca napis "on sprząta ona gotuje" z czarnym tłem, tworzona na gładkim, łatwym do odrywania papierze samoprzylepnym o wysokich parametrach jakościowych. Do wyboru opcja matowego lub błyszczącego papieru.

Wiele naklejek w rozmaitym kształcie i wzornictwie znajduje się w zakładce naklejki, w panelu z akcesoriami na dzień ślubu. Inne wzory naklejek na buty ślubne można obejrzeć w "zobacz także", poniżej opisu długiego. Specyfikacja w opisie produktu.

- Styl elegancki, nowoczesny, minimalistyczny

- Okrągły kształt

- 4 sztuki w zestawie

Okrągłe naklejki na buty ślubne i weselne dla pani młodej oraz pana młodego, w białym i ciemnym kolorze. Naklejki z napisem I do - me too na podeszwę butów na ślub i wesele, drukowana na wysokiej jakości, gładkim, łatwym do odrywania papierze samoprzylepnym. Naklejki dostępne w kształcie koła o średnicy 4 cm, tworzone, na błyszczącym lub matowym papierze, do wyboru z kombinacji pod opisem krótkim aukcji. Nowoczesne, eleganckie hasła do przyklejenia na buty ślubne, doskonałe na urozmaicenie oficjalne uroczystości.

Pozostałe wzory naklejek na buty można przejrzeć w "zobacz także", poniżej opisu długiego. Więcej szczegółów odnośnie naszych naklejek ślubnych na buty znajduje się w opisie długim produktu.

- Styl humorystyczny, nowoczesny, minimalistyczny

- Expresowa realizacja zamówienia

- 4 sztuki w zestawie (2 w kolorze białym + 2 w kolorze czarnym)

Zabawna naklejka na buty ślubne i weselne dla pani młodej i pana młodego. Prostokątna naklejka z napisem Game Over na podeszwę butów na ślub i wesele, drukowana na wysokiej jakości, gładkim, białym, łatwym do odrywania papierze samoprzylepnym. Naklejki tworzone w rozmiarze 3x4 cm na błyszczącym lub matowym papierze. Nowoczesne, humorystyczne hasła do przyklejenia na buty ślubne, doskonałe dla par młodych z dystansem i poczuciem humoru.

Styl
Nowoczesny Prosty i Minimalistyczny Nowoczesny Nowoczesny
Kolor
Czarny Biały Czarny Czarny
Rozmiar
3x4 cm 3x4 cm koło 4 cm 3x4 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Koło Prostokąt
Zestaw zawiera
Cztery naklejki Cztery naklejki Cztery naklejki Cztery naklejki