Producent Ślubny

Czarna naklejka na buty ślubne z napisem "Już po chłopie" - pełny zadruk

1,99 zł
Brutto 5-10 dni

- Humorystyczna naklejka na buty dla pana młodego

- Szybka realizacja

- 2 naklejki w zestawie

Wesoła naklejka na buty ślubne i weselne dla pani młodej lub pana młodego. Ślubna naklejka na podeszwę butów na ślub i wesele z napisem "już po chłopie", z czarnym tłem, drukowana pełnym zadrukiem na wysokiej jakości, łatwym do odrywania, gładkim papierze samoprzylepnym. Naklejki tworzone w rozmiarze 3x4 cm na błyszczącym lub matowym papierze dostępne są w formacie prostokątnym. Nowoczesne, żartobliwe hasła do przyklejenia na buty ślubne, doskonałe dla par młodych z poczuciem humoru i dystansem.

Pozostałe wzory naklejek na buty można przejrzeć w "zobacz także", poniżej opisu długiego. Więcej szczegółów odnośnie naszych naklejek na buty ślubne znajduje się w opisie długim produktu.

Rodzaj papieru
  • PAPIER MATOWY
  • PAPIER BŁYSZCZĄCĄY
Ilość

Ślubna naklejka na podeszwę butów na ślub i wesele z napisem "już po chłopie", z czarnym tłem, drukowana pełnym zadrukiem na wysokiej jakości, łatwym do odrywania, gładkim papierze samoprzylepnym. Naklejki tworzone w rozmiarze 3x4 cm na błyszczącym lub matowym papierze dostępne są w formacie prostokątnym. Nowoczesne, żartobliwe hasła do przyklejenia na buty ślubne, doskonałe dla par młodych z poczuciem humoru i dystansem.

Po co nam naklejki ślubne na buty?

Naklejki na buty a ślub i wesele to humorystyczny dodatek do ceremonii, ślubnej sesji zdjęciowej, a także jako zabawny akcent podczas zabawy weselnej. Pani młoda, mając kilka par butów specjalnie na tą okazję, może posłużyć się naklejkami , aby w żartobliwy sposób oznaczyć funkcję każdej pary. Naklejki są oryginalną ozdobą, którą można dostosować zarówno do stroju jak i całej stylistyki weselnej. Mnogość wzorów sprawia, że naklejki na buty doskonale odnajdują się w każdej stylistyce, a różnorodność materiałów i uszlachetnień daje ogromne możliwości wyboru naklejki właściwej dla siebie. Jednorazowe naklejki niezależnie od wybranego rodzaju papieru są łatwe w odklejeniu od folii zabezpieczającej i po przyklejeniu bardzo dobrze się trzymają.

Na jakie buty pasują naklejki ślubne?

Naklejki na buty dostosowane są niemal do każdego rozmiaru butów ślubnych, a jeśli dysponujecie specyficznym rozmiarem butów, to chętnie zaprojektujemy dla Was indywidualny projekt naklejki. Nasze projekty nadają się na damskie i męskie modele butów. W przypadku damskich butów ślubnych naklejki mogą pojawić się zarówno na butach z wysokim obcasem, niskim obcasem, a także na butach płaskich.

Rozmiar naklejki na buty na ślub

Standardowe rozmiary prostokątnych naklejek na buty na ślub i wesele to 4x3 cm. W razie potrzeby zmiany rozmiaru naklejki, istnieje w naszej ofercie opcja wynajęcia grafika, który zajmie się dostosowaniem projektu.

Indywidualny projekt naklejki na buty

Naklejki na buty których szukacie nie pojawiły się jeszcze w naszej ofercie? A może poszukujecie naklejek w niestandardowych rozmiarach lub kształtach? Jeśli potrzebujecie oryginalny produkt, to nie ma żadnego problemu - napiszcie do nas! Z pomocą naszych grafików możemy dostosować wybrany projekt do Waszych potrzeb, bądź stworzyć zupełnie nowy.

Naklejki ślubne na buty dla pary młodej hasła

W naszym sklepie ślubnym znajdziecie również inne naklejki na buty z hasłami takimi jak: "I do, me too", "I love him, I love her", "Mamy to", "Mąż, Żona", "na zawsze razem", "on jest mój/ona jest moja", "dancing shoes", "yes I do" to częsty wybór. Klasycznym wyborem są także, te bardziej zabawne. Polecamy humorystyczne wzory naklejki na buty "SOS", "THE END", "on sprząta, ona gotuje", "help!", "lepsza połowa/druga połowa", "game over" i wiele innych.

Naklejki białe i czarne - klasyczne, eleganckie, minimalistyczne

Jedne z najpopularniejszych stylistyk naklejek to połączenia motywów jedno lub dwukolorowych z bielą i czernią. Naklejki na buty o czarnych i białych tłach genialnie komponują się z takimi stylami jak minimalistyczne, czy klasyczne. Style eleganckie tworzą piękne połączenia stonowanych kolorów z błyszczącymi elementami. Naklejki klasyczne wspaniale wpasują się w czarno-biało-różowe wystroje wesel często spotykane na białych salach.

Naklejki eleganckie

Na oficjalny styl uroczystości polecamy naklejki samoprzylepne w stylu eleganckim. Białe lub w ciemnych motywach tła są bardzo popularnym wyborem. Z naklejek na buty z ciemnym motywem, bardzo eleganckim wyborem są granatowe lub zielone odcienie. Minimalistyczne motywy naklejek ślubnych to doskonały pomysł na radosne urozmaicenie eleganckiego ślubu i przyjęcia weselnego. Naklejki wpasowują się w wystroje błyszczące, ozdobne złote, brokatowe i inne połączenia stylistyki glamour, ale także pasują do klasycznych wystrojów w eleganckich tonach.

Cena naklejki ślubnej na buty

Cena naklejki ślubnej zależy od wybranego rozmiaru oraz używanych materiałów i uszlachetnień. Naklejki ślubne na buty są dostępne w pojedynczym rozmiarze, ale można wybrać rodzaj materiału z którego są tworzone. Naklejki na buty dostępne są na papierze matowym lub błyszczącym. Z różnorodnych materiałów naklejek ślubnych, innych niż na buty ślubne, mamy do wyboru naklejki kraftowe, złocenia, srebrzenia, folie holograficzne i wiele innych. Cenę produktu w wybranej kombinacji, można sprawdzić w aukcji, nad opisem krótkim.

Czy znajdziemy naklejki ślubne Producenta Ślubnego na Allegro?

Naklejki ślubne na buty pojawiają się również na Allegro. Z racji na łatwość w dostosowaniu i automatyczny proces zamówienia przyśpieszający produkcję, polecamy korzystać podczas zakupów ze strony Producenta Ślubnego.

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora?  -  ZLEĆ TO NAM!Y!

Szczegóły produktu

NKL03-1P_B200_C3_BXD

Opis

Styl
Nowoczesny
Prosty i Minimalistyczny
Kolor
Biały
Czarny
Rozmiar
3x4 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Dwie naklejki

Szybkie porównanie

Produkt
4 naklejki na buty do ślubu z napisem "I do - me too" dla pani i pana młodego Humorystyczna naklejka na buty ślubne z napisem "On/Ona ma zawsze rację" - 4 sztuki Naklejki na ślubne buty "On sprząta - Ona gotuje" lub "Ona sprząta - On gotuje" 4 sztuki naklejek na buty ślubne "Lepsza połowa" "Druga połowa" - zestaw dla panny młodej i pana młodego
Dostępność
Cena
3,99 zł
3,89 zł
3,89 zł
3,89 zł
Opis

- Styl elegancki, nowoczesny, minimalistyczny

- Szybka realizacja

- 4 naklejki w zestawie

Eleganckie, proste naklejki na buty ślubne i weselne dla pani młodej i pana młodego w białym i ciemnym kolorze. W zestawie otrzymują Państwo 4 naklejki z napisem I do - me too na podeszwę butów na ślub i wesele, drukowana na wysokiej jakości, białym, gładkim, łatwym do odrywania papierze samoprzylepnym. Naklejki tworzone w rozmiarze 3x4 cm na błyszczącym lub matowym papierze, do wyboru z kombinacji pod opisem krótkim aukcji. Nowoczesne, eleganckie hasła do przyklejenia na buty ślubne, doskonałe na oficjalne uroczystości.

Więcej szczegółów odnośnie naszych naklejek ślubnych na buty znajduje się w opisie długim produktu.

- Klasyczny, minimalistyczny, humorystyczny styl

- Expressowa realizacja zamówienia

- Uniwersalny wymiar pasujący do każdego obuwia

Zabawna naklejka na buty ślubne i weselne dla pani młodej i pana młodego. Doskonale nadaje się na śluby i wesela w klasycznym stylu. Naklejka z napisem "On ma zawsze rację" i "Ona ma zawsze rację" na podeszwę butów na ślub i wesele, w kolorze czarnym i białym, drukowana na wysokiej jakości, gładkim, łatwym do odrywania papierze samoprzylepnym. Naklejki tworzone w rozmiarze 3x4 cm na błyszczącym lub matowym papierze.

Nowoczesne, żartobliwe hasła do przyklejenia na buty podczas uroczystości ślubnych, doskonałe dla par młodych z poczuciem humoru. Więcej szczegółów odnośnie naszych naklejek ślubnych na buty znajduje się w opisie długim produktu.

- Styl minimalistyczny, humorystyczny

- Szybka realizacja zamówienia

- 4 sztuki w zestawie

Prostokątne naklejki na buty ślubne z humorystycznym hasłem dla pana i pani młodej. Cztery naklejki ślubne, które można ustawić w dowolnej kolejności tworząc własne hasło. Naklejka w tworząca napis "on sprząta ona gotuje" z czarnym tłem, tworzona na gładkim, łatwym do odrywania papierze samoprzylepnym o wysokich parametrach jakościowych. Do wyboru opcja matowego lub błyszczącego papieru.

Wiele naklejek w rozmaitym kształcie i wzornictwie znajduje się w zakładce naklejki, w panelu z akcesoriami na dzień ślubu. Inne wzory naklejek na buty ślubne można obejrzeć w "zobacz także", poniżej opisu długiego. Specyfikacja w opisie produktu.

- Styl klasyczny, humorystyczny, nowoczesny

- Szybka realizacja zamówienia

- 4 naklejki w zestawie (dla pani młodej i pana młodego)

Zabawna naklejka ślubna na buty nowożeńców z napisami "Druga połowa", "Lepsza połowa", z czarnymi napisami i czerwonymi sercami we wzorze. Biała naklejka na podeszwę obuwia ślubnego doskonale odnajduje się zarówno w oficjalnej konwencji ślubów i wesel jak i w nieco lżejszych tonach uroczystości. Wspaniale pasuje parom młodym z dystansem i poczuciem humoru. Naklejka na buty ślubne drukowana na gładkim papierze samoprzylepnym, łatwym do wybierania. Matowy lub błyszczący rodzaj papieru do wyboru z kombinacji poniżej krótkiego opisu aukcji.

Specyfikacja w opisie długim produktu.

Styl
Nowoczesny Nowoczesny Prosty i Minimalistyczny Nowoczesny
Kolor
Czarny Czarny Czarny Czerwony
Rozmiar
3x4 cm 3x4 cm 3x4 cm 3x4 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Cztery naklejki Cztery naklejki Cztery naklejki Cztery naklejki