Producent Ślubny

Naklejka ślubna okrągła - magnolia w błękicie

0,40 zł
Brutto 5-10 dni

Kwitnąca magnolia w całym przekroju błękitu! Ujmująca naklejka do sklejania kopert, na butelkę weselną, prezenty dla gości, czy pudełka weselne okrągła w kolorze białym z motywem kwiatowym wycinana na matowym papierze łatwym do odrywania. Wyjątkowa kompozycja świetnie wpisująca się w botaniczne motywy wystroju. Specyfikacja w opisie produktu.

Rozmiar
  • Średnica 4 cm
  • Średnica 6 cm
Wycięcie krawędzi
  • Koło
  • Wielokąt
  • Kotylion
  • Gwiazda
Rodzaj papieru
  • PAPIER MATOWY
  • PAPIER Z FOLIĄ SOFT TOUCH
  • PAPIER BŁYSZCZĄCĄY
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 60.

Najpiękniejsze naklejki ślubne do kopert, prezentów, butelek weselnych, pudełek i wielu innych w najnowszych odsłonach i różnych rozmiarach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. Szeroka paleta kolekcji, motywów i barw dzięki którym każda zabawa weselna nabierze wyjątkowego uroku. Drukowane i wycinane na papierze matowym, łatwym w odrywaniu. Kwieciste zestawy botaniczne nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy dziesiątki rozmaitych zestawów graficznych w przeróżnych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Każdy zestaw można uszlachetnić, pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

BOT2_NKL01-1O_B200_N23_AUM

Opis

Styl
Botaniczny
Kolor
Biały
Niebieski
Rozmiar
koło 4 i 6 cm
Kształt
Koło
Zestaw zawiera
Naklejkę
Rodzaj składania
Nie składane | pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Złocona ślubna naklejka okrągła w stylu minimalistycznym Naklejka ślubna okrągła złocona z liśćmi monstery Naklejka ślubna okrągła z malowanymi niebieskimi kwiatami Ślubna naklejka ze złoconym rantem
Dostępność
Cena
0,70 zł
0,70 zł
0,70 zł
0,70 zł
Opis

- Elegancki styl glamour

- Złocone napisy | Gold Foil

- Papier matowy lub błyszczący

Minimalistyczna naklejka ślubna ze złoceniem! Piękna, delikatna  i elegancka! Złotą naklejkę wykorzystacie na koperty z zaproszeniami, na butelki weselne, prezenty dla gości, słodycze czy pudełka weselne. Jest doskonałym sposobem na wyrażenie swoim gościom wdzięczności za przybycie, życzenia, prezenty i życzliwość poprzez słowo "Dziękujemy". Naklejka okrągła w kolorze białym w stylu glamour wycinana na papierze samoprzylepnym łatwym do odrywania. Idealna na stylowe, eleganckie uroczystości, jak i nada błysku minimalistycznym przyjęciom. Kształt wycięcia krawędzi nie ma wpływu na cenę. Naklejka złocona folią Gold foil dostępna w dwóch wariantach papieru - matowym i błyszczącym. Specyfikacja w opisie produktu.

Liście monstery w ozłacanym zestawieniu! Zdobiona naklejka na koperty z zaproszeniami, na butelki weselne, prezenty dla gości, czy pudełka weselne okrągła w kolorze białym z motywem monstery wycinana na matowym papierze łatwym do odrywania. Idealne połączenie na wesela w stylu greenary. Specyfikacja w opisie produktu. 

Malowane kompozycje niebieskich kwiatów ze złoceniami! Złocona naklejka na koperty z zaproszeniami, na butelki weselne, prezenty dla gości, czy pudełka weselne okrągła w kolorze białym z motywem niebieskich kwiatów wycinana na matowym papierze łatwym do odrywania. Wspaniale odnajdująca się w lekkich stylach botanicznych uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Olśniewająco zgrabnie wplecione elementy glamour w zestaw minimalistyczny! Złocona naklejka na koperty z zaproszeniami, na butelki weselne, prezenty dla gości, czy pudełka weselne okrągła w kolorze białym wycinana na matowym papierze łatwym do odrywania. Wspaniale odnajdująca się na uroczystościach w konwencji glamour. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Klasyczny i formalny Greenery Malowany Prosty i Minimalistyczny
Kolor
Biały Biały Niebieski Biały
Rozmiar
koło 4 i 6 cm koło 4 i 6 cm koło 4 i 6 cm koło 4 i 6 cm
Kształt
Koło Koło Koło Koło
Zestaw zawiera
Naklejkę Naklejkę Naklejkę Naklejkę
Rodzaj składania
Nie składane | pojedyncza karta Nie składane | pojedyncza karta Nie składane | pojedyncza karta