Producent Ślubny

Tablica z planem stołów weselnych - z motywem róż

100,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 7-14 dni od zatwierdzenia projektu

- Klasyczny, botaniczny

- Dowolna ilość gości

- Sztywna, wygładzona powierzchnia

Malowane piwonie, róże i magnolie w odcieniach delikatnego różu! Klasyczna, prostokątna tablica z planem stołów w kolorze białym z motywem róż na 500g papierze. Klasyczne motywy pięknie współgrają z tradycyjnymi stylami wesel i ślubów.
Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczenia względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas zakupu produktu. Szybkość wysyłki liczona jest od zatwierdzenia ułożenia nazwisk gości na projekcie. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość gości
  • do 60
  • do 100
  • do 150
  • powyżej 150
Ilość

Papeteria ślubna - zestaw klasyczny z różami

Unikatowe połączenia zbioru kolorowych polnych kwiatów! Pełna wdzięku tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem polnych kwiatów na 500g papierze. Świetnie wpasowująca się w botaniczne motywy weselne.

Plan z rozmieszczeniem gości

Rozmieszczenie gości na sali weselnej to nie lada zagwozdka nawet dla osób najbardziej obeznanych w zależnościach i stosunkach rodzinnych, a im więcej zaproszonych i miejsc do rozdysponowania, tym ciężej się do tego zabrać. Podziałem gości mogą zająć się wedding plannerzy, para młoda, sama lub ze świadkami, czy najbliższymi. Jednak w skierowaniu gości do odpowiedniego stolika już podczas wesela, bardzo przydaje się pomoc z zewnątrz. Tablica z planem rozmieszczenia gości przy stołach to wyjątkowo pomocne i skuteczne narzędzie podczas prób opanowania wstępnego chaosu wywoływanego podczas wchodzenia gości na sale. Tablica z rozmieszczeniem gości składa się z list zaproszonych, przyporządkowanych do danego stolika lub miejsca.

Plan stołów weselnych - wymiary

Wielkość tablicy zależy od ilości gości. Standardowe tablice z rozmieszczeniem mają 50x70 cm, 60x90 cm lub 70x100 cm. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice z racji czytelności projektu.

Zestaw do planu stołów

Dobrym dodatkiem na stoły do ogólnego rozmieszczenia gości są winietki oraz numerki stołów. Mając taki asortyment weselny, goście z łatwością odnajdą zaplanowane dla nich miejsce na sali.

Dostępne formaty planów stołów

W małych formatach posiadamy karty z rozmieszczeniem gości, czyli listy gości przyporządkowane do danego stołu. Plany usadzenia gości na miejscach w sali weselnej, porozdzielane na pojedyncze kartki, trzeba przymocować do tablicy lub ściany. Jak to zrobić? Z pomocą przyjdą Wam naklejki, klamerki, sznureczki i wiele innych. Zrób to sam! Umieść karty z rozmieszczeniem gości w widocznym miejscu na pinesce, taśmie dwustronnej lub przypinając klamerką. Ważne żeby listy zaprezentować z pomysłem! Standardowo osobne karty są produkowane w rozmiarze 14x20 cm, jednak jeśli potrzebujecie formatu A4, A5 i tym podobne, dostosujemy dla Was projekt. W tym celu - napiszcie do nas.

Duże tablice z planem stołów potrzebują jedynie miejsca do prezentacji. Sztaluga, stolik, czy podwyższenie to spore ułatwienie. Wiele sal posiada miejsca na tego typu dodatki, ale warto upewnić się wcześniej, czy Wasza sala również nim dysponuje.

Porządkowanie planów stołów na weselu

Jak usadzić gości przy stołach na weselu? Czy rodzinę Pana Młodego posadzić razem z rodziną Panny Młodej? Co wziąć pod uwagę? Ułożenie gości weselnych zależy od wielu czynników, takich jak kształt, ustawienie i wielkość stołów, preferencji pary młodej, stopnia pokrewieństwa i wielu innych. Jeśli chcecie oszczędzić sobie stresu, można pozostawić to specjalistom. Wtedy jednak należy pamiętać, by wytłumaczyć zażyłości pomiędzy rodziną. Istnieją dwie zasady ustawiania gości przy stole. Zasada przeplatania dotyczy naprzemiennego posadzenia kobiet i mężczyzn. Druga zasada w przypadku podłużnych stołów dotyczy sadzania małżeństw i narzeczonych naprzeciwko siebie, a nie obok. Tradycyjnie ustawienie miejsc weselnych zakłada usadzenie rodziny blisko nowożeńców w zależności od stopnia pokrewieństwa, zaczynając od najbliższych. Wszystkich znajomych wtedy sadza się najdalej. Nowoczesne podejście posiada jednak przeciwne założenia. Usadza się zaproszonych według stopnia zażyłości, czyli bliską rodzinę i przyjaciół najbliżej, a im dalsze pokrewieństwo i znajomość tym dalej. Zazwyczaj łączy się przy stolikach grupami wiekowymi, ale zdarza się również, że rodzina pani młodej siedzi z jednej strony sali, a pana młodego z drugiej, bądź przeplata się rodziny co drugi stolik. Można sadzać również według wspólnych zainteresowań lub dobrego kontaktu. Jeśli wszyscy goście będą czuli się swobodnie i będą dobrze się bawić, to oznacza, że sposób jest dobry.

Kto powinien zasiąść przy stole prezydialnym? Według wersji tradycyjnej, na centralnych miejscach sadza się parę młodą, obok pani młodej najbliższa rodzina pana młodego, a obok pana młodego najbliższa rodzina pani młodej. Często para młoda przy stole prezydialnym sadza świadków. W tym wariancie obok pana młodego, który zawsze siedzi po lewej stronie pani młodej, siedzi świadkowa, a obok pani młodej siada świadek. Z drugiej strony świadków siedzą ich osoby towarzyszące. Stół prezydialny może być również tylko dla pary młodej, która wtedy zazwyczaj więcej podróżuje między gośćmi.

Jak posadzić dzieci na weselu?

To jedne z wielu problemów kłębiących się w głowach pary młodej. Malutkie dzieci, niemowlaki zazwyczaj nie potrzebują swojego miejsca. Siedzą w specjalnych krzesełkach przystosowanych do karmienia obok rodziców. Rodzice małych przedszkolaków lubią mieć dzieci przy sobie, ponieważ takim maluchom potrzebna jest jeszcze pomoc w trakcie posiłków, dla nich będziecie potrzebować osobnego krzesła przy stole. Jeżeli planujecie zaprosić sporą ilość dzieci, warto rozważyć przygotowanie osobnego stołu specjalnie dla nich. Rówieśnicy to najlepszy przepis na niekończące się zajęcie dla małych uczestników wesela.

Rodzaj materiału planów z rozmieszczeniem gości na weselu

Duży plan stołów jest produkowany na sztywnym, wygładzanym 500g kartonie. Jest on dość wytrzymały i sztywny, by samodzielnie utrzymać się na widocznym dla gości miejscu, jednocześnie niwelując problem przytwierdzania go do ściany, bądź dokupowania ramki. Warto pamiętać jednak, że materiał nie jest odporny na deszcz i złe warunki atmosferyczne, więc jeśli planujecie postawić Wasz plan stołów na świeżym powietrzu, to należy zadbać o odpowiednią ochronę produktu w razie kapryśnej pogody.

Uniwersalne wymiary takie jak standardowy plakat umożliwiają łatwe znalezienie oprawy planu stołu, takiej jak rama, czy sztaluga.

Szablon planów z rozmieszczeniem

Przy wyznaczonych rozmiarach, pionowy lub poziomy szablon planu stołów układany jest dla każdego klienta indywidualnie w zależności od ilości gości przypadających na dany stół, ilości stołów i wybranej grafiki. Tablica w prostokątnym kształcie pozwala zachować stylowy wygląd bez zawyżonej ceny spowodowanej dużymi stratami materiału.

Porządkowanie planów stołów

Kolejność usadzenia gości na planie stołów może być układana alfabetyczne, czy też w każdy inny sposób w jaki lista zaproszonych zostanie przesłana. Jeśli zależy Wam tylko na przyporządkowaniu gości do stolika to najważniejszym jest, aby zaproszone małżeństwa i pary wymienić obok siebie. Ważne jest, aby osoby towarzyszące były na planie stołów pogrupowane z partnerami. Prostokątne i okrągłe stoły mają tą samą formę planu weselnego, więc nie trzeba uwzględniać tego w zamówieniu.

Cena plan stołów

Cena planu stołu waha się przy różnych wielkościach i różnych projektach. Jeśli produkt przechodzi przez kreator, czyli karta z listą gości przy pojedynczym stole, automatycznie pojawia się w wersji do pobrania na produkcji, to mniej ludzi jest zaangażowane w proces niż w przypadku bardziej skomplikowanych projektów jakimi są plany stołów z rozmieszczeniem wszystkich gości na weselu. Zachowując jednak jakość i standard prędkości wytworzenia, nasze plany stołów wciąż szczycą się konkurencyjnie niską ceną na rynku!

Szybka realizacja planów stołów

Jak zrobić plan stołów dobrze, a do tego szybko? Wystarczy zdać się na nas! Plan stołów ze względu na ilość składowych - od ilości stołów i gości, do wybranej czcionki i długości nazwisk - nie jest produktem tworzonym w programie kreatora i wymaga manualnego dostosowania przesyłanej listy gości do wybranego projektu graficznego. Proces tworzenia takiego planu zawiera czas pracy grafika, a co za tym idzie, proces nie jest zautomatyzowany, więc czas jest odpowiednio dłuższy niż produkty z personalizatorem. Czas realizacji opisany w aukcji produktu należy liczyć od momentu zatwierdzenia przez klienta nadesłanego rozłożenia listy gości na projekcie przez grafika. Jednak, jak na tworzenie tego artykułu weselnego, wciąż jesteśmy bardzo szybcy w realizacji naszych usług zachowując przy tym nasze standardy wysokiej jakości. Realizacja express nie jest dodatkowo płatną opcją, ponieważ u nas produkty tworzone są z maksymalną prędkością, specjalnie dla Waszej wygody.

Plan stołów na zamówienie

Szukacie tablicy powitalnej z planem rozmieszczenia gości? Chcielibyście dopasować specjalny wzór planu stołów do motywu przewodniego Waszego wesela? Macie swój własny pomysł na plan ustawienia stołów na weselu?  A może potrzebny Wam odpowiedni napis "Love" na projekcie planu? Jeśli chcielibyście wdrożyć w życie swój indywidualny projekt tablicy z planem stołów, to nie ma żadnego problemu! Plany stołów na zamówienie znajdują się w naszej ofercie. W celu stworzenia nowych grafik lub zmiany obecnych - napiszcie do nas!

Plany stołów glamour

Dodatki ślubne glamour to doskonały wybór do białych sal, sal lustrzanych i operujących na kontrastach stonowanych kolorów. Kolory glamour wspaniale zgrywają się z tablicami tworzonymi na płytach akrylowych. Tablice przeźroczyste takie jak na szkle i pleksi mogą zostać ustawione w ten sposób, aby otoczenie stanowiące tło odpowiednio zgrywało się z grafiką. Do stylu glamour złożonego ze złota, srebra i innych błyszczących elementów doskonale wpasują się stonowane kolory pełnych zadruków tablic z rozmieszczeniem gości. Takie klimatyczne plany stołów świetnie prezentują się również z elementami wystroju na lustrze. Więc jak zrobić wrażenie na w kompozycji glamour? Nie trzeba tworzyć wszystkiego ze złota, lecz odpowiednio ustawić dodatki ślubne, by całość stworzyła wyjątkową wizję. Tablica z planem stołów produkowana na przeźroczystym akrylu lub z pełnymi zadrukami również znajduje się w naszej ofercie. Tablica z rozmieszczeniem posiadająca złote napisy, bądź tworzona na złotym i srebrnym lustrze dostępna w małych formatach.

Plan stołów rustykalny

Grafika planów stołów obejmuje szeroki zakres kolorystyki i wzorów. Szczególnie barwnie prezentują się style rustykalne doskonale współgrające z naturą. Plany ustawienia stołów na weselu eko, czy na weselu na świeżym powietrzu pięknie ozdobią polne kwiaty, elementy flory leśnej, czy sielankowe pejzaże. Wspaniale sprawdzają się też ciepłe kolory drewna i kraftu. Do rustykalnego stylu, kraftowe i drewniane plany stołów w stylach minimalistycznym i z elementami natury pasują idealnie. W naszej ofercie występują małe formaty, czyli karty z rozmieszczeniem gości przy pojedynczym stoliku na białym i kolorowym papierze, papierze eko, a także grawerowane na sklejce. Duże plany z rozmieszczeniem gości przy stołach weselnych produkujemy na akrylu, papierze białym i kraftowym.

Plan stołów boho

Charakterystyczne intensywne barwy stylistyki boho podkreślą tablice z planem rozmieszczenia stołów w modnych odcieniach czerwieni takich jak bordo, burgund, szkarłat w fantastycznych połączeniach z zielenią i bardziej delikatnymi barwami takimi jak beż, czy róż. Plany stołów w stylu boho mogą zapowiadać już na wejściu do sali weselnej wyjątkową kolorystykę, przepych różnorodności, czy nieoczywiste zabiegi wystroju. Tablica w tym stylu przyciągnie wzrok gości szukających swojego miejsca i poza funkcjonalnymi zadaniami również ich zachwyci.

Plan stołów greenery

Tablice z rozmieszczeniem mogą zarówno pobudzać zmysły, co koić swoim wyglądem i to nawet w ramach jednego stylu. Różnorodne barwy zieleni w połączeniu z delikatnymi akcentami łagodnych kolorów, świetnie wprowadzają gości w weselną radość, już na etapie poszukiwania miejsca na sali. Plan stołów z liśćmi: eukaliptusem, monsterą, paprocią i wieloma innymi zielonymi elementami natury podkreśla, łagodzi i łączy inne style. Zaprezentuje się godnie ze stylem minimalistycznym jak i ze stylem boho. W tej stylistyce nieco oksymoronicznych połączeń grafiki planów stołów wspaniale wypadną zarówno w bieli, jak i w czerni.

Wzór planu stołów może prezentować lub uzupełniać wystrój kwiatowy. Przy wystroju botanicznym warto zastanowić się nad takimi akcesoriami, które wpasują się w klimat całości. Style minimalistyczne, malowane, eleganckie, nowoczesne, abstrakcyjne i wiele innych mogą świetnie zgrać się z odpowiednimi dekoracjami nadając elegancji bieli oraz lekkiej i wielokolorowej stylizacji sali. Jeśli stawiamy na botanikę, to różnorodność kolorystyki otwiera szerokie horyzonty. Kolorowe plany stołów z odcieniami butelkowej zieleni, bordo, niebieskiego, fioletu i różu czy też złota i srebra czekają na Was w naszej ofercie.

Dlaczego Producent Ślubny?

Ponieważ strona Producenta oferuje mechaniki personalizacji i łatwego kontaktu z grafikiem, naszych planów stołów nie znajdziecie na Allegro i innych sklepach do sprzedaży internetowej. Plany stołów Producenta Ślubnego charakteryzują się szybkością w realizacji zamówień, co wyróżnia go na tle innych producentów planów stołów takich jak Artma, Amelia Wedding, czy Decoris.Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia.


Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT

Szczegóły produktu

KL1_PLS1-1P_B500_R9

Opis

Styl
Botaniczny
Klasyczny i formalny
Malowany
Kolor
Biały
Różowy
Rozmiar
50x70 cm
60x90 cm
70x100 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablicę z planem stołów
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Plan stołów na wesele z motywem zielonych liści Tablica z rozmieszczeniem gości weselnych przy stołach - motyw magnolii z liśćmi eukaliptusa Tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych - motyw polnych kwiatów Plan stołów z gośćmi weselnymi - zieleń z paprocią
Dostępność
Cena
100,00 zł
100,00 zł
100,00 zł
100,00 zł
Opis

- Stylistyka greenery, botaniczna

- Dowolna ilość gości

- Sztywna, wygładzona powierzchnia

Biała tablica z zielonymi liśćmi eukaliptusa doskonale sprawdzający się na ślubach i weselach w stylu greenery. Piękna tablica z planem rozmieszczenia stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem zielonych liści na 500g papierze. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Stylistyka botaniczna, greenery

- Sztywna, gładka powierzchnia

- Dowolna ilość gości

Eukaliptus w połączeniu z delikatnym kwiatem różowej magnolii! Urokliwa tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem magnolii i eukaliptusa na 500g papierze. Idealna na przyjęcia weselne w stylu greenery jak również w innych motywach botanicznych. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Stylistyka rustykalna, botaniczna

- Nadruk na gładkiej, sztywnej powierzchni

- Dowolna ilość gości

Unikatowe połączenia zbioru kolorowych polnych kwiatów! Pełna wdzięku tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem polnych kwiatów na 500g papierze. Świetnie wpasowująca się w botaniczne motywy weselne. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Stylistyka botaniczna, greenery

- Sztywna, gładka powierzchnia

- Dowolna ilość gości

Białe kwiaty w połączeniu z lekką, kojącą zielenią! Niezwykła tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem zielonych liści i białych kwiatów na 500g papierze. Delikatna kompozycja idealna na wesela w stylu greenery.

Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Więcej informacji o planach stołów znajduje się w opisie produktu.

Styl
70x100 cm Greenery Rustykalny Greenery
Kolor
Biały Biały Biały Biały
Rozmiar
50x70 cm 60x90 cm 70x100 cm 50x70 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta