Producent Ślubny

Tablica z planem rozmieszczenia stołów weselnych - nowoczesna z listkami

110,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 7-14 dni od zatwierdzenia projektu

Delikatny botaniczny minimalizm w łagodnej odsłonie stylu nowoczesnego! Wiejąca lekkością tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze żółtym z motywem listków na 500g papierze. Świetna na uroczystości ślubne w stylistyce nowoczesnej i minimalistycznej. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość gości
  • do 60
  • do 100
  • do 150
  • powyżej 150
Ilość

Najpiękniejsze winietki, karty dań weselnych, numerki na stoły, tablice powitalne dla gości, tablice z rozmieszczeniem gości i zawieszki na butelkę w klasycznych i najnowszych odsłonach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. Szeroka paleta kolekcji, motywów i barw dzięki którym każda zabawa weselna nabierze wyjątkowego uroku. Lekkie zestawy nowoczesne nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości, dzięki któremu wszyscy Wasi goście poczują się wyjątkowo.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy dziesiątki rozmaitych zestawów graficznych w przeróżnych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Każdy zestaw można uszlachetnić, pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

MIN23_PLS1-1P_ZT500_ZT7_BID

Opis

Styl
Botaniczny
Nowoczesny
Prosty i Minimalistyczny
Kolor
Żółty
Rozmiar
30x40 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablicę powitalną
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Plan stołów na papierze kraftowym z kwiatami Rozpiska stołów weselnych na zaproszonych gości - motyw błękitnej magnolii Tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych - granatowo-złoty (imitacja) plan stołów Tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych - granatowy plan stołów z malowanym złotem
Dostępność
Cena
116,00 zł
110,00 zł
110,00 zł
110,00 zł
Opis

- Stylistyka rustykalna, greenery, botaniczna

- Przygotowanie rozkładu pod wybraną listę goście w cenie

- Sztywna karta

Kraftowa tablica z planem stołów na wesele. Ozdobiona pięknymi kwiatami! Plany stołów doskonale sprawdzają się na ślubach i weselach. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Stylistyka botaniczna

- Pełny zadruk

- Gładka, sztywna powierzchnia

Kwitnąca magnolia w delikatnym ujęciu odcieni błękitu, świetnie sprawdzająca się lekkich motywach botanicznych wystroju wesela. Ujmująca tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze szarym z motywem błękitnej magnolii na 500g papierze. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Styl elegancki, glamour

- Pełny zadruk

- Dowolna ilość gości

Granat, biel i złoto w eleganckiej odsłonie. Tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych, prostokątna, w kolorze granatowym, drukowana pełnym zadrukiem na sztywnym papierze o gramaturze 500g. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie, lub błyszczące glamour. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Styl malowany, abstrakcyjny

- Pełny zadruk

- Ilość gości dowolna

Malowane złoto, srebro i granat w akwarelowych odcieniach na ciemnoniebieskiej tablicy z pełnym zadrukiem. Stylowa, prostokątna tablica z rozmieszczeniem gości weselnych przy stołach, w kolorze granatowym, z motywem malowanego złota, srebra i granatu na 500g papierze. Pięknie pasujące do pozostałych malowanych motywów uroczystości.

Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Przy liczbie około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
70x100 cm Botaniczny Elegancki i Glamour Nowoczesny
Kolor
Brązowy Niebieski 70x100 cm Niebieski
Rozmiar
50x70 cm 50x70 cm 70x100 cm 70x100 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta 60x90 cm Pojedyncza karta