Producent Ślubny

Menu weselne okrągłe nowoczesne z listkami

6,50 zł
Brutto 5-10 dni

Delikatny botaniczny minimalizm w łagodnej odsłonie stylu nowoczesnego! Wiejąca lekkością karta dań okrągła w kolorze pomarańczowym z motywem listków drukowana na papierze barwionym w masie. Świetna na uroczystości ślubne w stylistyce nowoczesnej i minimalistycznej. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

Najpiękniejsze winietki, karty dań weselnych, numerki na stoły, tablice powitalne dla gości, tablice z rozmieszczeniem gości i zawieszki na butelkę w klasycznych i najnowszych odsłonach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. Szeroka paleta kolekcji, motywów i barw dzięki którym każda zabawa weselna nabierze wyjątkowego uroku. Stonowane style minimalistyczne nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy dziesiątki rozmaitych zestawów graficznych w przeróżnych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Każdy zestaw można uszlachetnić, pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

MIN23_M1-2O_ZT300_ZT2_BHY

Opis

Styl
Botaniczny
Nowoczesny
Prosty i Minimalistyczny
Kolor
Żółty
Rozmiar
koło 17 cm
Kształt
Koło
Zestaw zawiera
Menu
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniane menu weselne okrągłe z motywem rustykalnym Drewniane menu weselne z motywem rustykalnym w różnych kolorach lakieru Menu weselne składane ze złoceniem Menu weselne składane ze złoceniem - indywidualny projekt
Dostępność
Cena
14,00 zł
12,00 zł
10,50 zł
10,50 zł
Opis
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniane menu weselne okrągłe z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

- Styl rustykalny

- Menu na drewnie

Własny tekst graweru

Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach lakieru. Drewniane menu weselne, prostokątne, dwustronne, z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu oraz w stylistyce rustykalnej. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona karta dań weselnych składana prostokątna w kolorze granatowym ze złoceniami na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona karta dań weselnych składana prostokątna w kolorze granatowym ze złoceniami na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Drewniane Drewniane Elegancki i Glamour Elegancki i Glamour
Kolor
Brązowy Brązowy Niebieski Niebieski
Rozmiar
Koło 16 cm 10,5x20,5 cm 11x21 cm 11x21 cm
Kształt
Koło Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Menu Menu Menu Menu
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Na dwie części Na dwie części