Producent Ślubny

Złocona ślubna tablica rejestracyjna z prostymi napisami

40,00 zł
Brutto 5-10 dni

- Zestaw dwóch tablic na przód i tył samochodu

- Złocony napis na obu tablicach

Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm drukowana cyfrowo i uszlachetniona złotą folią. Pięknie wygląda na eleganckich samochodach ślubnych. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami, całość do spersonalizowania w kreatorze. Prosta czcionka pasująca do stylistyką do nowoczesnych wesel. Dokładna specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Wyjątkowe tablice rejestracyjne do samochodu ślubnego z personalizowanymi napisami z złotymi napisami w klasycznych i najnowszych odsłonach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. W naszej ofercie znajdziecie szeroką paletę motywów i barw tablic ślubnych, dzięki którym uroczystość ślubna nabierze wyjątkowego uroku. 

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy setki produktów w rozmaitych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Poszukujesz produktu, który nie znalazł się jeszcze w naszej ofercie?

Zaprojektujemy go specjalnie dla Ciebie! - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!
Szczegóły produktu

BSC_TRJ1-1P_B350_GOLD

Opis

Styl
Elegancki i Glamour
Klasyczny i formalny
Nowoczesny
Prosty i Minimalistyczny
Kolor
Biały
Złoty
Rozmiar
11,5x50 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablice rejestracyjne

Szybkie porównanie

Produkt
Tablice rejestracyjne złocone do samochodu pary młodej - kartka czarna Srebrne tablice rejestracyjne na ślub i wesele - kartka czarna Tablice rejestracyjne złocone do samochodu ślubnego Tablice rejestracyjne do auta na ślub - beżowe z różami
Dostępność
Cena
42,00 zł
42,00 zł
39,00 zł
39,00 zł
Opis

Złoto wykwintnie wkomponowane w czerń. Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm z drukiem na papierze barwionym w masie czarnym uszlachetnionym złoceniem. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Doskonale wprowadza w uroczysty klimat ślubu i wesela. Specyfikacja w opisie produktu.

Srebro i czerń w dostojnym połączeniu! Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm drukowana cyfrowo. Doskonale wprowadza w uroczysty klimat ślubu i wesela. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Specyfikacja w opisie produktu.

Złoto wykwintnie wkomponowane w biel. Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm drukowana na papierze białym i uszlachetniona złoceniem. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Doskonale wprowadza w uroczysty klimat ślubu i wesela. Specyfikacja w opisie produktu.

Różane kompozycje kwiatowe zatopione w beżu! Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Wspaniale wprowadza w delikatne klimaty uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Ze złoceniem Elegancki i Glamour Ze złoceniem Boho
Kolor
Złoty Czarny Złoty Beżowy
Rozmiar
11,5x50 cm 11,5x50 cm 11,5x50 cm 11,5x50 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablice rejestracyjne Tablice rejestracyjne Tablice rejestracyjne Tablice rejestracyjne