Producent Ślubny

Tablice rejestracyjne do samochodów ślubnych - klasyczna z malowanymi różami

32,00 zł
Brutto 5-10 dni

Malowane kompozycje róż i zieleni! Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm drukowana na papierze białym. Pięknie zgrywająca się z klasycznymi i botanicznymi stylami uroczystości. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Najpiękniejsze tablice rejestracyjne do samochodu ślubnego z personalizowanymi napisami w klasycznych i najnowszych odsłonach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. Szeroka paleta kolekcji, motywów i barw dzięki którym uroczystość ślubna nabierze wyjątkowego uroku. Zachwycające kompozycje kwiatowe nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy setki produktów w rozmaitych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Poszukujesz produktu, który nie znalazł się jeszcze w naszej ofercie?

Zaprojektujemy go specjalnie dla Ciebie! - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!
Szczegóły produktu

KL2_TRJ1-1P_B350_BHH

Opis

Styl
Botaniczny
Klasyczny i formalny
Kolor
Różowy
Zielony
Rozmiar
11,5x50 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablice rejestracyjne

Szybkie porównanie

Produkt
Złocona ślubna tablica rejestracyjna z prostymi napisami Tablice rejestracyjne złocone do samochodu ślubnego Tablice rejestracyjne do auta na ślub - beżowe z różami Złocone tablice rejestracyjne do samochodu nowożeńców - z malowanymi niebieskimi kwiatami
Dostępność
Cena
40,00 zł
39,00 zł
39,00 zł
39,00 zł
Opis

- Zestaw dwóch tablic na przód i tył samochodu

- Złocony napis na obu tablicach

Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm drukowana cyfrowo i uszlachetniona złotą folią. Pięknie wygląda na eleganckich samochodach ślubnych. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami, całość do spersonalizowania w kreatorze. Prosta czcionka pasująca do stylistyką do nowoczesnych wesel. Dokładna specyfikacja w opisie produktu.

Złoto wykwintnie wkomponowane w biel. Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm drukowana na papierze białym i uszlachetniona złoceniem. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Doskonale wprowadza w uroczysty klimat ślubu i wesela. Specyfikacja w opisie produktu.

Różane kompozycje kwiatowe zatopione w beżu! Personalizowana tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Wspaniale wprowadza w delikatne klimaty uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Malowane kompozycje niebieskich kwiatów ze złoceniami! Personalizowana złocona tablica rejestracyjna do samochodu pary młodej o rozmiarach 11,5x50 cm. Zestaw dwóch tablic z różnymi wzorami. Wspaniale odnajdujące się w lekkich stylach botanicznych uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Nowoczesny Ze złoceniem Boho Ze złoceniem
Kolor
Biały Złoty Beżowy Niebieski
Rozmiar
11,5x50 cm 11,5x50 cm 11,5x50 cm 11,5x50 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablice rejestracyjne Tablice rejestracyjne Tablice rejestracyjne
Rodzaj składania
Pojedyncza karta