Producent Ślubny

Zaproszenie ślubne dla rodziców i gości specjalnych - srebrne lub złote liście

55,00 zł
Brutto 5-10 dni

- Stylistyka glamour, elegancki i klasyczny

- Drewniane pudełko

- W zestawie do pudełka okładka i dwie karty zaproszenia ze złoceniem lub srebrzeniem do wyboru

Wyjątkowe zaproszenie dla gości specjalnych w formie uszlachetnionego nadruku na papierowej okładce, karcie górnej i dolnej zdobiących drewniane pudełko. Wzór przedstawia liście drzew owocowych. Różnorodne czcionki doskonale pasują do wykwintnego stylu zaproszenia ślubnego dla rodziców, starostów, chrzestnych, świadków, czy dziadków. Rodzaj uszlachetnienia można wybrać z kombinacji poniżej krótkiego opisu. Tekst zaproszenia można edytować po przejściu do personalizacji. Specyfikacja w opisie produktu.

RODZAJ FOLIOWANIA
  • ZŁOTO
  • SREBRO
Ilość

Wyjątkowe zaproszenie dla gości specjalnych w formie uszlachetnionego nadruku na papierowej okładce, karcie górnej i dolnej zdobiących drewniane pudełko. Wzór przedstawia liście drzew owocowych. Różnorodne czcionki doskonale pasują do wykwintnego stylu zaproszenia ślubnego dla rodziców, starostów, chrzestnych, świadków, czy dziadków. Rodzaj uszlachetnienia można wybrać z kombinacji poniżej krótkiego opisu. Zarówno srebrzone jak i złocone zaproszenie ślubne wspaniale pasuje do uroczystej bieli papieru przymocowanego do górnej i dolnej części pudełka.

Szczegóły produktu

GLAM06_PDLZ3-1P_B300_ZL2_BRH

Opis

Styl
Botaniczny
Elegancki i Glamour
Kolor
Biały
Srebrny
Złoty
Rozmiar
16,4x14,4x2,4 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Pudełko

Szybkie porównanie

Produkt
Specjalne zaproszenie ślubne dla rodziców z drewnianego pudełka i złoceń - białe karty na złotym lustrze Zaproszenie dla rodziców ze zdobioną kompozycją kwiatową glamour
Dostępność
Cena
60,00 zł
55,00 zł
Opis

- Styl nowoczesny, glamour, elegancki

- Złocone napisy

- Drewniane pudełko

Piękne zaproszenie dla rodziców i gości specjalnych w błyszczącej odsłonie stylistyki glamour. Trzy eleganckie karty zaproszenia ślubnego, drukowane na białym papierze z podkładką z lustrzanego złota, mocowane na okładce i w środku drewnianego pudełka. Personalizowany tekst uszlachetniony złotą folią doskonale nadaje się by uroczyście zaprosić najbliższych, którzy zajmą honorowe miejsce na ślubie i weselu.

Zestaw posiada drewniane pudełko, białą kartę okładki wraz ze złotą otoczką i dwie karty w środku pudełka. Prostokątne, drewniane pudełko posiada wysokość 2,8 cm. Specyfikacja naszych zaproszeń w opisie produktu.

- Styl glamour, botaniczny

- Drewniane pudełko

- Złocone, srebrzone lub holograficzne ozdobienie napisów

Przepiękne pudełko z uszlachetnionym zaproszeniem składającym się z dwóch jednostronnych kart i okładki specjalnie dla wyjątkowych gości, takich jak rodzice. Zaproszenie z motywem kompozycji kwiatowej w stylistyce glamour zachwyci szczegółowością zdobionego wzoru i estetyką całości.

Drewniane pudełko z zaproszeniem pokrytym folią złotą, srebrną lub holograficzną pomoże wyrazić jak bardzo ważnymi gośćmi są zapraszani. Prostokątne karty zaproszenia na ślub drukowane na białym papierze są przymocowane do górnej i dolnej ścianki pudełka. Rodzaj uszlachetnienia do wyboru w aukcji. Wszystkie napisy udostępnione są do edycji w kreatorze. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Nowoczesny Drewniane
Kolor
Biały Srebrny
Rozmiar
16,4x14,4x2,4 cm 16,4x14,4x2,4 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Zaproszenie specjalne Pudełko z zaproszeniem