Producent Ślubny

Zawieszka na alkohol - szara

2,50 zł
Brutto 5-10 dni

- Biały nadruk

- Zawieszka na alkohol ślubny z indywidualnym tekstem

- Wykonana na papierze barwionym w masie

Delikatna szara oprawa minimalistyczna! Stylowa zawieszka na alkohol w kolorze szarym na 270g papierze barwionym w masie. Doskonała na wesela w stylu minimalistycznym. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 15.

Szczegóły produktu

MIN6_ZW1-2P_SZ270_SZ15_AYX

Opis

Styl
Elegancki i Glamour
Prosty i Minimalistyczny
Kolor
Szary
Rozmiar
7x10 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Zawieszkę na alkohol
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniana zawieszka na alkohol weselny z motywem rustykalnym Zawieszka weselna glamour na butelke z alkoholem - wzór z kropeczkami Zawieszka na alkohol ze złoceniem Zawieszka na alkohol okrągła - zestaw z malowanymi niebieskimi kwiatami
Dostępność
Cena
3,50 zł
3,00 zł
3,00 zł
3,00 zł
Opis
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniana zawieszka na butelkę weselną prostokątna z motywem gór. Doskonale wpasowująca się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336- Styl nowoczesny, glamour, abstrakcyjny

- Złota, srebrna lub holograficzna folia

- Personalizowany tekst

Zawieszka glamour na butelkę weselną z abstrakcyjnym wzorem kropeczek w zdobionym wydaniu to fantastyczny wybór ozdoby na stoliki weselne w błyszczącej lub jednokolorowej, stonowanej stylistyce. Kolorystyka glamour wspaniale łączy ze sobą złocone, srebrzone lub różnokolorowe elementy z bielą, granatem, czernią, szarością, co dodaje wystawnych akcentów w eleganckiej przestrzeni. Zawieszki z personalizowanym tekstem i uszlachetnieniem drukowane są na białym papierze o gramaturze 250g. Aby ułatwić zdobienie, wersja z folią holograficzną w kreatorze została pokazana z czarnym kolorem czcionki. Specyfikacja w opisie produktu.

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona zawieszka na butelkę weselną okrągła w kolorze czarnym z motywem niebieskich kwiatów na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Malowane kompozycje niebieskich kwiatów ze złoceniami! Złocona zawieszka na butelkę weselną okrągła w kolorze czarnym z motywem niebieskich kwiatów na 250g papierze. Wspaniale odnajdująca się w lekkich stylach botanicznych uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Drewniane Nowoczesny Elegancki i Glamour Malowany
Kolor
Brązowy Srebrny Niebieski Czarny
Rozmiar
7x12 cm koło 8 cm koło 8 cm koło 8 cm
Kształt
Prostokąt Koło Koło Koło
Zestaw zawiera
Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol Zawieszkę na alkohol
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta