Producent Ślubny

Menu weselne składane - różowe z malowanym złotem

6,50 zł
Brutto 5-10 dni

- Styl malowany, abstrakcyjny, nowoczesny, elegancki

- Pełny zadruk projektu

- Szybka realizacja zamówienia

Malowane złoto i srebro na stonowanym, pastelowym różu! Stylowa karta dań weselnych, składana na dwa, w formacie prostokątnym, z motywem akwarelowego złota, srebra i granatu, drukowana pełnym zadrukiem na wysokiej jakości białym, gładkim papierze o gramaturze 250g. Pięknie pasująca do pozostałych malowanych motywów uroczystości weselnych oraz na stoliki z elementami abstrakcji, bądź błyszczącego glamour.

Posiada miejsce na wypisanie najważniejszych punktów wieczoru, dań lub atrakcji. Wszystkie napisy prezentowane w projekcie są proponowane i można zastąpić je własnym tekstem w naszym kreatorze. Personalizacja w kreatorze nie nalicza dodatkowych kosztów. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

Papeteria ślubna - róż z malowanym złotem

Malowane złoto i srebro na stonowanym, pastelowym różu! Stylowa karta dań weselnych, składana na dwa, w formacie prostokątnym, z motywem akwarelowego złota, srebra i granatu, drukowana pełnym zadrukiem na wysokiej jakości białym, gładkim papierze o gramaturze 250g. Pięknie pasująca do pozostałych malowanych motywów uroczystości weselnych oraz na stoliki z elementami abstrakcji, bądź błyszczącego glamour.

Co to jest menu weselne?

Karta dań menu to bardzo przydatny dodatek ślubny ze względu na swoją rolę informacyjną na stole weselnym, jednocześnie będący jego naturalnym elementem dekoracyjnym. Menu weselne zawiera zazwyczaj spis potraw w kolejności ich podania, lecz to nie wszystko co może się w nim pojawić. Często dodaje się godziny posiłków, ofertę drink baru, a także informacje odnośnie kulinarnych atrakcji występujących na weselu w formie szwedzkiego stołu. Kreator Producenta Ślubnego pozwala w prosty sposób dostosować własny tekst do gotowego projektu karty menu na wesele, więc jeśli potrzebujecie angielskie menu, albo napis "love", to nie ma nic prostszego!

Jak to zrobić?

Wystarczy w aukcji z wybranym wzorem menu przejść do personalizacji poprzez przycisk "personalizuj" i proponowany tekst, który pojawi się w interaktywnym projekcie, zastąpić swoimi informacjami z gastronomicznej sfery planowanej uroczystości. Ważne, aby sprawdzić w podglądzie swoje zamówienie, czy nie popełniło się błędu w wypełnianiu, ponieważ, po potwierdzeniu zamówienia, menu weselne zostaje automatycznie skierowane do druku. Wystarczy dobrze przygotowany tekst w Wordzie, Pages, czy innym programie tekstowym i przekleić w odpowiednie miejsca. Nasza karta dań weselnych w dowolnej stylistyce do wyboru wspaniale zaprezentuje zarówno ekskluzywne menu na bogato, jak i wyborne jedzenie domowe. Menu weselne letnie i zimowe ozdobi każdy stół weselny, od lustrzanej sali w hotelu, czy pałacu, po rustykalną przestrzeń w stodole. Idealne menu na zabawę ślubną w dziesiątkach luksusowych wzorów do nabycia w naszej ofercie.

Ile kosztuje menu weselne?

Cena karty menu na wesele zależy od jego formatu, materiałów i uszlachetnień używanych do produkcji danego menu oraz od tworzonego nakładu. Podany koszt menu nie wzrasta po jego spersonalizowaniu. Produkujemy menu w formacie prostokątnym i okrągłym zarówno w postaci pojedynczej, jak i składanej karty dań. Zakres cen naszych menu ślubnych ma szeroki przedział, ponieważ używamy mniej standardowych szablonów, które korzystają z papierów kolorowych, złoceń, srebrzeń, materiałów eko, kalki i łączeń klejonych.

Tanie menu weselne - gdzie znaleźć?

Cennik menu ślubnego z danego zestawu zazwyczaj waha się poważnie pomiędzy wersjami pojedynczymi, a składanymi. Więc jeśli nie potrzebujemy zamieszczać zbyt wielu informacji, to tanie menu wcale nie oznacza gorsze - pojedyncze karty mogą gustownie spocząć na talerzu lub oparte o inne dekoracje stołu, dostojnie prezentować zapowiedź przyszłych rozkoszy serwowanych podniebieniom zaproszonych gości.

Obcojęzyczna karta dań weselnych

Szukacie menu opisującego obiad weselny po angielsku, niemiecku, francusku lub w każdym innym języku, którym posługują się Wasi goście? W naszym menu nie ma ograniczenia językowego! Wszystko co należy zrobić to uzupełnić wybraną kartę dań w naszym kreatorze. Spersonalizujecie ją w jakim języku chcecie, bez dodatkowych opłat.

Jak napisać menu weselne?

Jest wiele schematów jak odpowiednio rozpisać menu na wesele. Można sformułować menu według chronologicznych punktów z godzinami podania posiłków, można opisać jakie konkretne smaki pojawią się w porze obiadowej, na kolejnych kolacjach i podczas kosztowania tortu lub osobno wypisać podawane dania gorące i dostępną zimną płytę. Najczęściej obiad, kolacje oraz desery są osobnymi punktami podczas precyzowania posiłków. Jeśli podczas wesela jest robiony grill, to też warto choć o nim wspomnieć. Menu zostawia pewną dowolność w formie, którą możemy wykorzystać na różne sposoby, jak na przykład: zamieścić w nim informacje dotyczące ogólnej organizacji, życzyć gościom smacznego, wypisać dostępne atrakcje lub nazwy drinków do zamówienia i wiele innych. Jeśli mamy punkty w programie kulinarnym, w którym goście powinni wybrać konkretną opcję, to warto podać to w karcie dań, aby pozostawić im dłuższy czas do namysłu. Tak zapisane menu będzie dobrze funkcjonować zarówno na weselu organizowanym w zamku, remizie, dworze w stylu Pana Tadeusza, jak i w domu.

Menu weselne - Co polecacie?

Menu weselne dla dzieci Jeśli kuchnia na weselu dysponuje specjalnościami, których nie ma w podstawowym jadłospisie, dobrze jest zamieścić na końcu Waszej karty dań to co goście będą mogli jeszcze spróbować, aby wiedzieli gdzie mogą się za tym rozejrzeć, dopytać i zamówić. Jeśli zostanie to zaprezentowane poprzez słowa "polecamy", to z pewnością pobudzi apetyt. Często na salach weselnych, dodatkowe menu pojawia się specjalnie dla dzieci. Jego zawartość można wpisać jako osobny punkt w karcie dań weselnych, tak by rodzice wiedzieli o możliwości skorzystania.

Posiadając na weselu Candy Bar / Słodki Stół warto poinformować gości, że taka atrakcja jest dostępna lub też upewnić ich, że to nie dekoracja i mogą się śmiało poczęstować. Zachęcić do poczęstunku możecie poprzez: zamieszczenie osobnego dania w menu podpisanego jako słodki stół, candy bar itp., wymienienie dostępnych na nim pyszności lub wpisanie do menu bezpośredniej zachęty skierowanej do gości. Jeśli jest dostępny dodatkowy bar, w którym goście nie mają za darmo to warto artykuły tam dostępne podawać z cenami.

Jakie dania powinno się wyróżnić?

Niezależnie, czy menu weselne obejmuje catering, czy przysmaki Waszej własnej roboty, powinny się w nim pojawić dania główne serwowane na weselu i ewentualne dodatkowe możliwości takie jak wiejski stół, stół z winem, czy drink bar. Dobrze jest zaopatrzyć powtarzające się posiłki, np. w przypadku kilku kolacji wypisujemy "Kolacja 1" itd.

Oddzielne dania

Jeśli potrzebujecie stworzyć osobny przewodnik kulinarny po daniach Waszego wesela dla wegetarian, dla wegan, osób, które nie tolerują laktozy, nie mogą jeść orzechów, czy osób które przystaną tylko na menu bezglutenowe, to poza dopisaniem specjalnego działu do swojej regularnej karty, można także stworzyć osobne menu z propozycjami dań dostosowanymi pod dietę poszczególnych gości. Zrobicie to z łatwością dzięki szybkiej personalizacji i niskiej ilości minimalnej w zamówieniu menu ślubnych. Ilość minimalna wybranej karty dań podana jest w jej aukcji pod przyciskiem wejścia do kreatora. Nie ma ilości maksymalnej. Niezależnie, czy potrzebujecie menu na 40, 50, czy 100 osób zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko jak pozwala na to kolejka zamówień.

Desery w menu weselnym

Deser jest zawsze ważnym punktem menu weselnego . Pod tym hasłem pojawiają się często muffinki, galaretki owocowe, crème brûlée, zabajone, serniczki, ciasteczka brzoskwiniowe z lawendą i wszystko co zaostrzy apetyt gościa samą nazwą. Zapowiedź zimnych lodów i gorącej szarlotki, panna coda'y z musem, czy babeczki framisu zaraz po obiedzie, od których zaczyna się lista najczęściej wybieranych deserów na polskim weselu, na pewno na tyle podkręci chrapkę na posiłek, że nikt nie zostawi nawet ziemniaczków. Do działu menu z deserami, można wliczyć tort weselny, jednak często stanowi on oddzielny punkt opisujący jakich smaków można oczekiwać po tym słodkim fragmencie celebracji.

Projekt indywidualny

Nie każdy projekt jest tworzony z myślą o godzinach podawania dań, czy konkretną ilością linijek. Jeśli spodobała Wam się grafika karty dań jedno kartkowej lub otwieranej, ale coś przeszkadza spersonalizować produkt po swojemu - napiszcie do nas! Dostosujemy go do Waszych potrzeb. Jeżeli potrzebujecie stworzyć własny projekt menu weselnego od zera - dobrze trafiliście! Zajmujemy się również projektowaniem na zlecenie. Wycena indywidualnego projektu menu zostanie podana po skontaktowaniu się z naszym grafikiem. W przypadku karty dań dostosowywanej lub tworzonej indywidualnie, czas realizacji liczony jest dopiero od zatwierdzenia projektu. Proponowane menu weselne w wersji pdf, jpg lub doc zostaje przesyłane do zatwierdzenia drogą mailową.

Kiedy należy kupić menu na przyjęcie weselne?

Kartę dań możecie w teorii kupić kiedy tylko restauracja, bądź inna sala weselna potwierdzi, że nic nie ulegnie zmianie w wyborze dań którego dokonaliście, ale nie ma pośpiechu. Wyposażeniem stołu powinniście się zająć w ostatnim miesiącu do ślubu. To ile można to odkładać, zależy od szybkości realizacji sklepu z papeterią. Producent Ślubny cechuje się expressową realizacją wszystkich zamówień tworzonych przez kreator. Wynika to z faktu, że gotowy wzór spersonalizowany przez Was automatycznie zostaje przekazywany na produkcję i nie potrzebuje ingerencji grafika.

Podstawowa papeteria na stół weselny

Do najpopularniejszego rodzaju wyposażenia stołu przyjęcia ślubnego zaliczamy menu, winietki weselne i numerki na stół. Para młoda decyduje się również często na pudełeczko z drobnym upominkiem dla gościa, które też może pełnić funkcję winietki. Każdy z tych produktów z darmową personalizacją dostępny jest do kupienia w naszym sklepie. Do planowanej stylistyki winietek, numerków i menu możemy dobrać również zaproszenia. Przykłady tych produktów i całych pakietów we wszystkich rodzajach kolorystyki, znajdziecie w zakładce "w dniu ślubu" na naszej stronie.

Menu weselne rozmiar

Standardowe wymiary menu weselnego to 11x21 cm pojedynczej karty, koło o średnicy 17 cm, a w przypadku rozkładanych egzemplarz produktów wartości powtarzają się po złożeniu. Rozmiar menu na drewnie to 10,5x20,5 cm. Jeśli okładka menu odbiega od standardu, jej wymiar został podany w cechach aukcji. Menu składane na trzy także posiadają rozmiar boku 11x21 cm.

Dania na polskim weselu

Co znajdzie się w tradycyjnym, polskim menu weselnym? Na polskich stołach pojawiają się takie tradycyjne zupy jak rosół, barszcz z krokietami, flaczki, kwaśnica, bogracz, żurek i takie dania mięsne jak pierś z kurczaka, kotlety schabowe, bigos, rolady śląskie, golonka, podudzia i pałeczki z kurczaka, polędwica, gołąbki, szaszłyki oraz dodatki do mięs jak gotowane ziemniaczki, kluski śląskie, kapusta kiszona i zasmażana, buraczki, bukiety surówek i gotowane warzywa. Z mniej staropolsko tradycyjnych, lecz niemniej popularnych dań możemy śmiało wymienić kotlety de volaille, frytki, paszteciki, strogonowa, czy mięsa nadziewane na słodko. Często pojawiają się też równie kremy jak przykładowo pomidorowe, grzybowe lub brokułowe. W menu wegetariańskim pojawia się także bulion warzywny, sałatki owocowe i warzywne, deski serów, placki ziemniaczane, pierogi ruskie, camembert na ciepło z żurawiną, cannelloni warzywne. Zimna płyta to zwykle sery, wędliny, sałatki, ryby, mięsa pieczone, faszerowane jajka, galaretki mięsne oraz wiele rodzajów przekąsek i przysmaków lokalnej kuchni. Skład i nazwy dań gorących i zimnych na polskich weselach nie mają reguły. Wybierając własne menu najważniejszą zasadą jest, aby smakowało Wam przede wszystkim, a przy dużej różnorodności każdy będzie zadowolony.

Atrakcje weselne mogące pojawić się w menu

Jakie atrakcje związane z rozszerzeniem oferty kuchni weselnej mogą w ogóle pojawić się na weselu? Dużą uwagą młodych par cieszą się stoły dedykowane, tworzące całą wystawę kulinarną dań z jednej kuchni. Najczęściej można spotkać stolik wiejski, słodki, kawowy, sushi, wegański lub wegetariański, kuchni włoskiej, orientalnej, śródziemnomorskiej, czy amerykańskiej lub po prostu zimne przekąski. Popularne także są oczywiście stoliki z alkoholami takimi jak wino, whisky lub domowe nalewki, wódki i piwa. Poza tym, oddzielnie może pojawić się fontanna czekoladowa, rożen czy przysmaki prosto z grilla albo takie usługi jak drink bar, czy candy bar. Wszystko to, jeśli pojawia się na weselu, zostaje zazwyczaj wpisywane do menu wraz z zachętą do swobodnego korzystania. Jak ułożyć atrakcje w menu? Można te atrakcje wymienić osobno, wraz ze streszczeniem ich oferty, jak i w jednym punkcie, po przecinku. Ważne, aby karta pozostawała schludna i przejrzysta, bo prawdopodobnie pod tymi warunkami dopiero gość zechce ją przeczytać.

DOBÓR STYLU MENU NA WESELE:

Menu weselne glamour

Do wystroju z bielą, czernią, granatem, błyszczącymi elementami, złotem, srebrem, lustrem i innymi, najlepszym wyborem jest menu weselne w stylu glamour. Posiadamy nowoczesne wzory ze złoceniami, srebrzeniami i folią holograficzną na każdą uroczystość w tym klimacie. Poza wizualnymi uszlachetnieniami polecamy również folię sos touch, która zapewnia wyjątkowe odczucie przy manualnym kontakcie z produktem. Ciekawym rozwiązaniem są również połączenia stylu z monsterą lub malowanymi wzorami.

Menu weselne eko

Nasze karty dań w zestawach krasowych stanowią zbiór oryginalnych projektów menu na przyjęcie ślubne. Menu weselne eko w połączeniu z elementami drukowanymi na półprzeźroczystej białej kalce, tworzą unikalne dodatki weselne. Jak wygląda takie menu? Pojedyncza karta dań nadrukowana na kalce z krasową podkładką, składana karta dań tworzy trójkątne menu sklejone na złączeniu, a menu okrągłe składa się z dwóch ruchomych względem siebie segmentów przymocowanych razem w jednym punkcie. Biały druk na papierze eko wyśmienicie łączy się z lekkim wzornictwem czerpiącym z natury. Papeteria eko wyjątkowo dobrze współgra z rustykalnym urokiem drewnianych wnętrz.

Menu weselne eukaliptus

Menu weselne z eukaliptusem, paprocią, monsterą i innymi zielonymi liśćmi, to wspaniały pomysł na wzbogacenie wystroju w stylistyce greenery. Ten artykuł weselny świetnie udekoruje Wasz uroczysty stół wprowadzając lekkość bliskości przyrody na eleganckie przyjęcia. Może też połączyć się z różnobarwnymi stylami łagodząc wyraziste wystroje kwiatowe, czy wprowadzając radość do poważnych odcieni rustykalnej gamy barw. Styl greenery w grafikach menu na ślub sprawdza się również ze złotem lub srebrem fantastycznie wkomponowując się w wystroje glamour.

Menu weselne boho

Podczas uczty w stylu boho, Wasz jadłospis fenomenalnie zaprezentuje menu z różami, piwoniami, magnoliami i innymi kwiatami w intensywnych kolorach. Przyciągające wzrok produkty potrafią wprowadzić nutkę szaleństwa na botaniczny stół weselny, przygotowany tak na lato jak i zimę. Czerwień, fiolet, róż, beż i krem to idealne kolory menu ślubnego, które stworzą wyjątkowy klimat uroczystości przeżywanej na wesoło.

Menu weselne rustykalne

Z pięknych wzorów menu rustykalnych posiadamy kwiaty, polne rośliny, zwierzęta polne i leśne, krajobrazy, pejzaże i motywy łowieckie. Wspaniale sprawdzają się również w tym klimacie karty dań grawerowane na sklejce drewnianej dostępne w różnych kolorach lakieru. Zarówno kolorowe wzory jak i minimalistyczne z białym wydrukiem doskonale odnajdują się w stylistyce ślubu i wesela związanej z naturą, bądź ślubach i weselach na świeżym powietrzu w stylu USA.

Gdzie znaleźć pomysły

Inspiracje do wzorów kart dań na wesele znajdziecie na naszych social mediach. Znajdziecie nas na takich portalach jak Facebook, Instagram, czy Pinterest.

Nasze produkty z darmową personalizacją, takie jak okolicznościowa karta menu na wesele, znajdziecie na stronie naszego sklepu, jednak tradycyjnie realizowane pojawiają się również na takich stronach do sprzedaży internetowej jak Allegro.

Łatwa personalizacja dzięki której powstaje gotowy projekt karty menu na ślub i wesele to atut wyróżniający Producenta Ślubnego pośród marek przodujących na polskim rynku takich jak Artma. Działamy w całej Polsce! Białystok, Gdańsk, Lublin, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Rybnik, Toruń, czy Zakopane - nasze produkty dotrą wszędzie gdzie potrzebujecie!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora?  -  ZLEĆ TO NAM!
Wahasz się?  -  ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

MAL4_M2-2P_B250_ZL3_AGL

Opis

Styl
Elegancki i Glamour
Malowany
Nowoczesny
Kolor
Różowy
Złoty
Rozmiar
11x21 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Menu
Rodzaj składania
Na dwie części

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniane menu weselne okrągłe z motywem rustykalnym Drewniane menu weselne z motywem rustykalnym w różnych kolorach lakieru Menu weselne składane ze złoceniem Menu weselne składane ze złoceniem - indywidualny projekt
Dostępność
Cena
14,00 zł
12,00 zł
10,50 zł
10,50 zł
Opis
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniane menu weselne okrągłe z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

- Styl rustykalny

- Menu na drewnie

Własny tekst graweru

Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach lakieru. Drewniane menu weselne, prostokątne, dwustronne, z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu oraz w stylistyce rustykalnej. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona karta dań weselnych składana prostokątna w kolorze granatowym ze złoceniami na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona karta dań weselnych składana prostokątna w kolorze granatowym ze złoceniami na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Drewniane Drewniane Elegancki i Glamour Elegancki i Glamour
Kolor
Brązowy Brązowy Niebieski Niebieski
Rozmiar
Koło 16 cm 10,5x20,5 cm 11x21 cm 11x21 cm
Kształt
Koło Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Menu Menu Menu Menu
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Na dwie części Na dwie części