Producent Ślubny

Plan rozmieszczenia gości przy stołach - minimalistyczno-nowoczesny

100,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 7-14 dni od zatwierdzenia projektu

Nowoczesny zestaw, który łączy elementy minimalistyczne, eleganckie i botaniczne posiadający mniej standardowe elementy pod względem kształtu w szarych, białych i żółtych kolorach. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość gości
  • do 60
  • do 100
  • do 150
  • powyżej 150
Ilość

Najpiękniejsze winietki, karty dań weselnych, numerki na stoły, tablice powitalne dla gości, tablice z rozmieszczeniem gości i zawieszki na butelkę w klasycznych i najnowszych odsłonach zaprojektowane specjalnie na Twoje wymarzone wesele. Szeroka paleta kolekcji, motywów i barw dzięki którym każda zabawa weselna nabierze wyjątkowego uroku. Stonowane style minimalistyczne nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy dziesiątki rozmaitych zestawów graficznych w przeróżnych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Każdy zestaw można uszlachetnić, pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

MIN9_PLS1-1P_B500_SZ6_AZZ

Opis

Styl
Nowoczesny
Prosty i Minimalistyczny
Kolor
Biały
Złoty
Rozmiar
50x70 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablicę z planem stołów
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Tablica z planem stołów weselnych - z motywem róż Plan stołów na wesele z motywem zielonych liści Tablica z rozmieszczeniem gości weselnych przy stołach - motyw magnolii z liśćmi eukaliptusa Tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych - motyw polnych kwiatów
Dostępność
Cena
100,00 zł
100,00 zł
100,00 zł
100,00 zł
Opis

- Klasyczny, botaniczny

- Dowolna ilość gości

- Sztywna, wygładzona powierzchnia

Malowane piwonie, róże i magnolie w odcieniach delikatnego różu! Klasyczna, prostokątna tablica z planem stołów w kolorze białym z motywem róż na 500g papierze. Klasyczne motywy pięknie współgrają z tradycyjnymi stylami wesel i ślubów.
Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczenia względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas zakupu produktu. Szybkość wysyłki liczona jest od zatwierdzenia ułożenia nazwisk gości na projekcie. Specyfikacja w opisie produktu.

- Stylistyka greenery, botaniczna

- Dowolna ilość gości

- Sztywna, wygładzona powierzchnia

Biała tablica z zielonymi liśćmi eukaliptusa doskonale sprawdzający się na ślubach i weselach w stylu greenery. Piękna tablica z planem rozmieszczenia stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem zielonych liści na 500g papierze. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Stylistyka botaniczna, greenery

- Sztywna, gładka powierzchnia

- Dowolna ilość gości

Eukaliptus w połączeniu z delikatnym kwiatem różowej magnolii! Urokliwa tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem magnolii i eukaliptusa na 500g papierze. Idealna na przyjęcia weselne w stylu greenery jak również w innych motywach botanicznych. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

- Stylistyka rustykalna, botaniczna

- Nadruk na gładkiej, sztywnej powierzchni

- Dowolna ilość gości

Unikatowe połączenia zbioru kolorowych polnych kwiatów! Pełna wdzięku tablica z rozmieszczeniem stołów weselnych prostokątna w kolorze białym z motywem polnych kwiatów na 500g papierze. Świetnie wpasowująca się w botaniczne motywy weselne. Wy wysyłacie dane, my projektujemy! Wielkość projektu uzależniona jest od wybranej ilości gości, ich rozmieszczeniu względem stołów oraz od wybranej grafiki. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice. Listę gości przyporządkowanych do danego stołu prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia podczas kupna produktu. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Malowany 70x100 cm Greenery Rustykalny
Kolor
Biały Biały Biały Biały
Rozmiar
70x100 cm 50x70 cm 60x90 cm 70x100 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów Tablicę z planem stołów
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta