Producent Ślubny

Zaproszenie ślubne ze złoceniem - składane

11,50 zł
Brutto 5-10 dni

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocone zaproszenie ślubne składane prostokątne w kolorze czarnym z motywem niebieskich kwiatów na 250g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Zaproszenia ślubne - prostokątne składane

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne gwarantujące wprowadzenie gości w przedsmak magicznych chwil Waszej wymarzonej uroczystości jeszcze na długo przed jej rozpoczęciem. Barwne, malowane style nadają jedyny w swoim rodzaju klimat uroczystości, dzięki któremu wszyscy Wasi goście poczują się wyjątkowo.

Nasz asortyment ślubny i weselny produkowany jest z najwyższą jakością przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją do upiększania najbardziej pamiętnych dni życia. Produkty drukowane cyfrowo na profesjonalnym sprzęcie drukarskim o najlepszych parametrach dostępnych na rynku tworzone są z niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dziesiątki przepięknych wzorów wychodzących spod ręki utalentowanych projektantów są komponowane z myślą o bezbłędnym wpasowaniu się w Waszą wizję tej cudownej uroczystości.

Na tę wyjątkową okazję oferujemy dziesiątki rozmaitych zestawów graficznych w przeróżnych odsłonach i formatach, chętnie nadając naszym produktom głębszego wymiaru poprzez uszlachetnienia, ozłacanie, posrebrzanie, folie soft touch i wiele innych rozwiązań potrafiących tchnąć duszę w papier...

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie? - Więcej o naszych produktach

NIE PŁAĆ DODATKOWO ZA EDYCJĘ KUPOWANYCH PRODUKTÓW!

Spersonalizuj samodzielnie produkt w kreatorze!

Co kupujesz:

- Zaproszenie ślubne z personalizowanymi informacjami dotyczącymi uroczystości - wszystkie dane uzupełnij w kreatorze,

Kopertę pasującą stylistyką do wybranego zestawu;

Więcej informacji znajduje się w zakładce "Szczegóły produktu"

Każdy zestaw można uszlachetnić, pozmieniać lub przeprojektować!

Zaznacz opcję dokonując zamówienia lub jeśli opcja, która Cię interesuje, nie jest dostępna - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia. 
W przypadku zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka darmowa!

Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora? - ZLEĆ TO NAM! 
Wahasz się? - ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Nie wiesz jak to ująć? - JAK NAPISAĆ ZAPROSZENIE ŚLUBNE

Szczegóły produktu

MAL1_Z2-2P_B250_ZL11_AFG

Opis

Styl
Botaniczny
Elegancki i Glamour
Ze złoceniem
Kolor
Niebieski
Złoty
Rozmiar
zaproszenie 12x17 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Zaproszenie składane
Zdobioną kopertę
Rodzaj składania
Na dwie części

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw próbkowy zaproszenia ślubnego Grawerowane drewniane zaproszenie ślubne z motywem rustykalnym Drewniane zaproszenie ślubne kwadratowe z motywem rustykalnym Składane zaproszenie złocone lub srebrzone z lustrem
Dostępność
Cena
18,00 zł
18,00 zł
18,00 zł
12,00 zł
Opis

Jesteście zainteresowani naszą papeterią, ale nie jesteście pewni czy chcecie pozostać przy podstawowej wersji, czy może wolelibyście zamówić projekt indywidualny i zmienić konkretne detale? Jak to sprawdzić? Najlepiej zamówić zestaw próbkowy! Decyzja o zmianie barw, uszlachetnieniach, złoceniach, srebrzeniach, rodzaju papieru, czy zmianie w grafikach lub decyzja odnoście wyboru konkretnego zestawu, będzie dużo łatwiejsza dzięki sprawdzeniu manualnych parametrów i obejrzeniu projektu z bliska. Jeden zestaw próbkowy to jedno zaproszenie ze wszystkimi dodatkami zawartymi w podstawce. Zestaw zaproszeniowy można wybrać wpisując jego pełną nazwę w uwagach do zaproszenia. Więcej szczegółów w opisie produktu.

- Drewniane zaproszenia z personalizowanym grawerem

- Styl rustykalny, minimalistyczny, łowiecki, leśny

- Drewniany, dwustronny bilecik i dopasowana koperta eko w zestawie

Zdobiony lakierem w różnych barwach zestaw rustykalny grawerowany na drewnie to wyjątkowe podejście do zapraszania gości. Drewniane zaproszenie ślubne prostokątne z motywami leśnymi. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Wspaniałe na zapowiedź ślubu i wesela na świeżym powietrzu, bądź na salach o wystroju związanym z naturą. Specyfikacja produktu w opisie.


Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

- Styl rustykalny, drewniany

- Możliwość wyboru koloru lakieru w cenie

- Kraftowa koperta w zestawie

Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie! Drewniane zaproszenie ślubne kwadratowe z motywami leśnymi. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Wspaniałe jako zapowiedź ślubów i wesel w klimacie rustykalnym i na świeżym powietrzu. Personalizowane grawerowane napisy można dostosować przechodząc do kreatora, poprzez przycisk "personalizuj". Podgląd w kreatorze pozwala sprawdzić umiejscowienie grawera w zamawianym projekcie. Specyfikacja produktu w opisie.


Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

- Styl glamour

- Lustrzane złoto/srebro

- Złocenie/Srebrzenie

Zaproszenie glamour ze złotymi lub srebrnymi uszlachetnieniami, to wspaniały sposób, by gustownie, wystawnie i pomysłowo poprosić swoich gości o przybycie na ślub. Składana, kwadratowa karta zaproszenia z okładką z lustrzanym złotem lub srebrem i wzorami w szlachetnych kolorach drukowana na papierze o gramaturze 250g. Botaniczne wzory w połączeniu ze zdobieniami glamour dodają lekkości i piękna. Projekt zaproszenia z folią naniesioną na całość nadruku, został w kreatorze przedstawiony w kolorze czarnym, aby ułatwić uszlachetnienie. Styl doskonale zapowiada uroczystości w stylu glamour, jednak nie musi być powiązany z wystrojem ślubnym i weselnym. Artykuły ślubne idealne na najpiękniejszy dzień życia. Specyfikacja w opisie produktu.

Styl
Drewniane Drewniane Elegancki i Glamour
Kolor
Brązowy Brązowy Srebrny
Rozmiar
12x16,5 cm 14,5X14,5 cm zaproszenie 15x15 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Kwadrat
Zestaw zawiera
Bilecik z informacjami Bilecik z informacjami Gładką kopertę
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta