Producent Ślubny

Opis stolików dedykowanych na składanej winietce - kompozycja zieleni

5,50 zł
Brutto 5-10 dni

- Stylistyka botaniczna, greenery

- Własne napisy

- Szybka realizacja

Karta z nazwą atrakcji weselnej wspaniale sprawdza się zarówno przy stołach dedykowanych jak i dodatkowych formach uatrakcyjnienia uroczystości typu księga gości, czy foto-budka. Fantastycznie dobrane, abstrakcyjne kompozycje zieleni, wprowadzają nutkę radości do uroczystych tonów bieli, a występujący w artykułach z tego zestawu graficznego wzór z księżycem dodaje tajemniczej atmosfery, która doskonale sprawdzi się w wystroju zarówno botanicznym, greenery jak i minimalistycznym.

Prostokątna karta drukowana jest z przodu i z tyłu złożenia na białym papierze o gramaturze 250g. Personalizacja w kreatorze nie nalicza dodatkowych opłat. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Karta z nazwą atrakcji weselnej wspaniale sprawdza się zarówno przy stołach dedykowanych jak i dodatkowych formach uatrakcyjnienia uroczystości typu księga gości, czy foto-budka. Fantastycznie dobrane, abstrakcyjne kompozycje zieleni, wprowadzają nutkę radości do uroczystych tonów bieli, a wzór z księżycem dodaje tajemniczej atmosfery która doskonale sprawdzi się w wystroju zarówno botanicznym, greenery jak i minimalistycznym.

Karta z nazwą atrakcji

Tematyczne stoły z przekąskami, słodkościami i specjałami z danej kuchni, takie jak stół wiejski, candy bar, czy stół kawowy są aktualnie standardem zarówno na wielkich jak i tych kameralnych weselach. Podstawowe oferty sal weselnych często proponują do wyboru jedną lub kilka takich atrakcji zawartych w cenie. Aby ułatwić opis takich stołów polecamy nasze karty z nazwą atrakcji weselnej. Karty z nadrukiem z przodu i z tyłu świetnie sprawdzą się w różnorodnym ustawieniu. Karty przy atrakcjach stawia się żeby zachęcić do wzięcia udziału w dodatkowych atrakcjach i ułatwić znalezienie ich na sali weselnej.

Jeśli szukacie etykiety na tematyczny stół, bądź jako winietkę kierunkową do wskazania co znajduje się w osobnym pomieszczeniu lub zachęty do wpisywania się do księgi gości, albo poinformowania o usłudze, z której Wasi goście mogą korzystać, to nasze opisy atrakcji sprawdzą się znakomicie.

Opisywane atrakcje weselne

Najczęściej poza opisywaniem konkretnych potraw, karty służą do nazwania stołów dedykowanych. Wśród nich może znaleźć się pizza bar z rozmaitymi pizzerinkami, fontanna czekoladowa i słodki stół, czyli tak zwany candy bar. Te pozycje zawsze cieszą się dużą popularnością dzieci. Dla dorosłych z kolei bardzo często pojawia się stół z winem, domowymi nalewkami, beer bar z piwem lub stoliki z innymi alkoholami. Dużą atencję wzbudzają również stoliki kuchni charakterystycznej dla danej części świata, czyli nasz regionalny stół wiejski albo bardziej odległy, taki jak stół orientalny, amerykański, bałkański, śródziemnomorski i tak dalej. Poza tym pojawiają się również stoły z przekąskami, na przykład sushi bar, finger bar, bar sałatkowy lub z owocami morza. Często też takim dodatkowym stolikiem może być stolik z kawą, herbatą i gorącą wodą.

Opis też przyda się do tych mniej jadalnych atrakcji jak choćby foto budka, księga gości, foto lustro, polaroid do księgi gości, kącik dla dzieci i tym podobne. Warto zasygnalizować gdzie goście mogą szukać koszyka ratunkowego, bądź też miejsca na prezenty.

Teksty na kartę z opisem atrakcji

Często opis wygląda hasłowo i humorystycznie tak by zachęcić gości do interakcji, przykładowo: "nalewki babci", "nalewki taty", "zrób zdjęcie", "uśmiechnij się", "kawa na ławie", "częstuj się", "ładuj do pełna", "w razie awarii" itp. W kreatorze wpiszecie co tylko Wam się spodoba!

Etykieta na stół weselny

Zamierzacie opisać stół weselny innym sposobem, niż poprzez jego numerację? Piękne etykiety wspaniale zastąpią numery stołów, oznaczając Wasze stoły w niestandardowy sposób. Projektowane są w ten sposób aby zmieścić więcej tekstu niż numer stolika i zazwyczaj posiadają dwie lub trzy linijki tekstu, co idealnie sprawdza się do unikalnej pomocy w rozmieszczeniu gości.

Ustawienie opisów atrakcji weselnej

Karta powinna znajdować się w widocznym miejscu, tak aby goście łatwo wskazać drogę gościom do wzięcia udziału wybranej atrakcji. Jeśli księga gości, grink bar lub foto-budka znajduje się w innym pomieszczeniu, to nasze karty na stolik weselny są dwustronne, dzięki czemu łatwiej wybrać dla nich dogodne miejsce, bez względu na to czy postawimy je swobodnie, czy wstawimy w ramkę.

Cena kart z opisem atrakcji

Cena zależy od materiałów, uszlachetnień i nakładu. Zakres cen takiej karty weselnej nie różni się niczym od zakresu numerów stołów. Personalizacja napisów w naszym kreatorze jest zawarta w cenie produktu.

Szablon karty z nazwą atrakcji weselnej na stoły weselne

Prostokątny szablon stosowany do naszych winietek na stoły dedykowane zachowuje uniwersalny wygląd produktu, który wspaniale sprawdza się do każdego rodzaju wystroju i wyposażenia sali weselnej. Jeśli poszukujecie niestandardowego wykroju takiego opisu - napiszcie do nas!

Wymiary karty z nazwą atrakcji

Rozmiar karty jest dokładnie taki sam jak standardowego numeru stołu, czyli 15 cm wysokości i 10 cm szerokości. Uniwersalne rozmiary pozwolą bez przeszkód znaleźć odpowiednią ramkę.

Karta z nazwą atrakcji ze złotymi napisami

Karty glamour z całym szeregiem uszlachetnień wspaniale zaprezentują zaprezentują się w stylistyce glamour. Wyjątkowe zdobienia folią złoconą srebrzoną i holograficzną to kwintesencja stylu. Personalizacja kart z napisami uszlachetnionymi również nie dodaje kosztów do podanej ceny.

Style kart z atrakcjami

Szeroka gama kolorów i styli kart z nazwą atrakcji znajdujących się w naszej ofercie, pozwala dopasować dodatek weselny do wystroju sali. Posiadamy etykiety z opisami atrakcji w stylistyce minimalistycznej, glamour, rustykalnej, botanicznej, malowanej, abstrakcyjnej, eleganckiej, klasycznej i wielu innych. Znajdźcie coś dla siebie! Jeśli potrzebujecie dostosować wybrany projekt bardziej niż pozwala na to personalizator, to istnieje możliwość wynajmu grafika, który zadba o to, by zamawiany asortyment ślubny odzwierciedlał Waszą wizję w 100%.


Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT
Nie chcesz korzystać z kreatora?  -  ZLEĆ TO NAM!
Wahasz się?  -  ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

BOT15_NWS1-1P_B300_Z5_BSL

Opis

Styl
Botaniczny
Greenery
Kolor
Biały
Zielony
Rozmiar
10x15 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Kartę z nazwą atrakcji weselnej
Rodzaj składania
Na dwie części

Szybkie porównanie

Produkt
Regulamin wesela - zabawny upominek dla gości z motywem malowanych bordowych kwiatów (10 sztuk) Regulamin z zabawnym spisem zasad wesela - motyw boho (10 sztuk) Regulamin z humorystycznymi zasadami wesela - motyw zielonych liści (10 sztuk) Karta regulaminu wesela - motyw polnych kwiatów (10 sztuk)
Dostępność
Cena
12,00 zł
12,00 zł
12,00 zł
12,00 zł
Opis
- Styl boho, botaniczny, elegancki
- Własny tekst bez dodatkowych opłat
- Szybka realizacja
Poszukujecie zabawnego urozmaicenia wesela? Personalizowany spis zasad zabawy weselnej w formacie A4 wspaniale sprawdzi się w roli humorystycznego upominku dla gości! Stylowy regulamin przyjęcia weselnego z motywem malowanych bordowych kwiatów drukowany na papierze o gramaturze 250g. Fantastycznie wpasowuje się zarówno w botaniczne style wesela jak i zaskakujące kompozycje boho. Sprawdzi się również na eleganckie wystroje wesel w których postawicie na odcienie burgundu, borda, czy czerwieni. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

- Styl boho, rustykalny, botaniczny
- Własny tekst bez dodatkowych opłat
- Realizacja express
Poszukujecie zabawnego urozmaicenia wesela? Regulamin wesela z darmową personalizacją w formacie A4 wspaniale sprawdzi się jako humorystyczny upominek dla gości! Wyjątkowy regulamin na wesele z motywem malowanych bordowych kwiatów drukowany na papierze o gramaturze 250g. Doskonały na wesela w różnorodnej kolorystyce boho oraz w rustykalnych stylach botanicznych. Sielankowe połączenie złocistych roślin z odcieniami burgundu, borda, czy czerwieni tworzą wspaniałą ozdobę na stół weselny. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

- Styl greenery, botaniczny
- Personalizacja bez dodatkowych opłat
- Usługa express
Poszukujecie humorystycznego urozmaicenia wesela? Personalizowany regulamin zabawy weselnej w formacie A4 wspaniale sprawdzi się w roli zabawnego upominku dla gości! Stylowy regulamin przyjęcia weselnego z motywem zielonych liści drukowany na papierze o gramaturze 250g. Wspaniały dodatek na stół weselny na zabawy w stylu greenery oraz świetne urozmaicenie stylów botanicznych. Sprawdzi się również w kompozycjach brązu i zieleni. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

- Styl rustykalny , elegancki
- Własny tekst regulaminu bez dodatkowych opłat
- Szybka realizacja
Poszukujecie wesołego akcentu na Waszą zabawę? Personalizowany regulamin wesela w formacie A4 świetnie sprawdzi się w roli śmiesznego upominku dla gości! Wyjątkowy regulamin przyjęcia weselnego z motywem polnych kwiatów drukowany na papierze o gramaturze 250g. Fantastycznie sprawdzi się zarówno w botaniczne style wesela jak i w subtelne, rustykalne akcenty. Wpasuje się również doskonale jako urozmaicenie wystroju greenery. Aukcja zawiera 10 sztuk produktu. Specyfika w opisie produktu.

Styl
Malowany Rustykalny Greenery Rustykalny
Kolor
Bordowy Bordowy Biały Biały
Rozmiar
A4 A4 A4 A4
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Regulamin Regulamin Regulamin Regulamin
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta