Producent Ślubny

Karta rozmieszczenia gości przy stoliku weselnym - zieleń i księżyc

5,50 zł
Brutto 5-10 dni

- Stylistyka greenery, botaniczna

- Miejsce na stolik do 14-tu gości

- Szybka realizacja

Zielone liście w kompozycji z klimatycznym księżycowym wzorem doskonale wpasowują się w wystrój zarówno botaniczny jak i minimalistyczny. Personalizowana karta z listą gości przyporządkowanych do danego stolika wspaniale odnajdzie się w pomocy przy rozmieszczaniu gości weselnych na sali, a przy okazji zachwyci swoim urokiem. Ta mała karta planu stołów posiada możliwość edycji wszystkich zamieszczonych na niej napisów.

Produkt drukowany jest na wysokiej jakości papierze białym o gramaturze 300g. Różnorodność liści przyciąga wzrok, a radość bijąca z kompozycji zieleni wspaniale współgra z uroczyście prezentującą się bielą. Specyfikacja w opisie produktu.

Ilość

Zielone liście w kompozycji z klimatycznym księżycowym wzorem doskonale wpasowują się w wystrój zarówno botaniczny jak i minimalistyczny. Personalizowana karta z listą gości przyporządkowanych do danego stolika wspaniale odnajdzie się w pomocy przy rozmieszczaniu gości weselnych na sali, a przy okazji zachwyci swoim urokiem. Ta mała karta planu stołów posiada możliwość edycji wszystkich zamieszczonych na niej napisów.Produkt drukowany jest na wysokiej jakości papierze o gramaturze 300g.

Karta z rozmieszczeniem gości na sali weselnej

Rozmieszczenie gości na sali weselnej to nie lada zagwozdka nawet dla osób najbardziej obeznanych w zależnościach i stosunkach rodzinnych, a im więcej zaproszonych i miejsc do rozdysponowania, tym ciężej się do tego zabrać. Podziałem gości mogą zająć się wedding plannerzy, para młoda, sama lub ze świadkami, czy najbliższymi. Jednak w skierowaniu gości do odpowiedniego stolika już podczas wesela, bardzo przydaje się pomoc z zewnątrz. Karty z rozmieszczeniem gości przy stołach to wyjątkowo pomocne i skuteczne narzędzie podczas prób opanowania wstępnego chaosu wywoływanego podczas wchodzenia gości na sale. Karty z rozmieszczeniem gości składają się z list zaproszonych, przyporządkowanych do danego stolika lub miejsca.

Plany stołów weselnych do rozwieszania - wymiary kartek

Nasze karty z rozmieszczeniem zaproszonych na wesele produkowane są w standardowych rozmiarach 14x20 cm. Jeśli któryś z produktów odbiega rozmiarem od standardowych, to jego wymiary opisane są "w szczegółach produktu" na dole aukcji. Mały plan stołu z rozmieszeniem gości przy danym stole grawerowany na drewnie jest produkowany w rozmiarach 15x20 cm.

Jednak potrzebujecie formatu A4, A5 i tym podobne, dostosujemy dla Was projekt. W tym celu - napiszcie do nas.

Zestaw do kart z rozmieszczeniem gości

Dobrym dodatkiem na stoły do ogólnego rozmieszczenia gości weselnych na sali są winietki oraz numerki stołów. Mając taki asortyment weselny, goście z łatwością odnajdą zaplanowane dla nich miejsce, a tym samym unikniecie pierwszego, ogólnego zamieszania.

Jak przymocować listy gości? / Duże i małe formaty

Przygotowane małe listy gości przyporządkowane do danego stołu, porozdzielane są na pojedyncze kartki, trzeba przymocować do tablicy, ściany lub zawiesić w inny sposób. Jak to zrobić? Z pomocą przyjdą Wam naklejki, klamerki, sznureczki i wiele innych. Bez problemu Zrób to sam! Wystarczy umieścić karty z rozmieszczeniem gości w widocznym miejscu i przymocować je na pinesce, taśmie dwustronnej lub jeśli chcemy mieć je rozwieszone na sznurku przypiąć klamerką. Wszystko zależy od koncepcji i dekoracji jakie planujecie na swoim weselu. Podpowiadamy, sale weselne, restauracje bardzo często są już zabezpieczone w odpowiednie akcesoria: lustro, ramę, sztalugę, plexi, czy palety w zależności od stylu miejsca wesela. Ważne żeby listy gości weselnych zaprezentować z pomysłem!

Marzycie o dużym planie stołów, który zawiera całą listę zaproszonych gości weselnych? Je również oferuje nasz sklep ślubny. Wielkość tablicy zależy od ilości gości. Standardowe tablice z rozmieszczeniem mają 50x70 cm, 60x90 cm lub 70x100 cm. Jeśli planujecie zaprosić około 200 gości i więcej, polecamy zamówić dwie mniejsze tablice z racji czytelności projektu. Takie duże tablice z planem stołów potrzebują miejsca do prezentacji: Sztaluga, stolik. Wiele sal posiada miejsca na tego typu dodatki, ale warto upewnić się wcześniej, czy Wasza sala również nim dysponuje.

Porządkowanie planów stołów na weselu

Jak usadzić gości przy stole na weselu? Czy rodzinę Pana Młodego posadzić razem z rodziną Panny Młodej? Co wziąć pod uwagę? Ułożenie gości weselnych zależy od wielu czynników, takich jak kształt, ustawienie i wielkość stołów, preferencji pary młodej, stopnia pokrewieństwa i wielu innych. Jeśli chcecie oszczędzić sobie stresu, można pozostawić to specjalistom. Wtedy jednak należy pamiętać, by wytłumaczyć zażyłości pomiędzy rodziną. Istnieją dwie zasady ustawiania gości przy stole. Zasada przeplatania dotyczy naprzemiennego posadzenia kobiet i mężczyzn. Druga zasada w przypadku podłużnych stołów dotyczy sadzania małżeństw i narzeczonych naprzeciwko siebie, a nie obok. Tradycyjnie ustawienie miejsc weselnych zakłada usadzenie rodziny blisko nowożeńców w zależności od stopnia pokrewieństwa, zaczynając od najbliższych. Wszystkich znajomych wtedy sadza się najdalej. Nowoczesne podejście posiada jednak przeciwne założenia. Usadza się zaproszonych według stopnia zażyłości, czyli bliską rodzinę i przyjaciół najbliżej, a im dalsze pokrewieństwo i znajomość tym dalej. Zazwyczaj łączy się przy stolikach grupami wiekowymi, ale zdarza się również, że rodzina pani młodej siedzi z jednej strony sali, a pana młodego z drugiej, bądź przeplata się rodziny co drugi stolik. Można sadzać również według wspólnych zainteresowań lub dobrego kontaktu. Jeśli wszyscy goście będą czuli się swobodnie i będą dobrze się bawić, to oznacza, że sposób jest dobry.

Kto powinien zasiąść przy stole prezydialnym? Według wersji tradycyjnej, na centralnych miejscach sadza się parę młodą, obok pani młodej najbliższa rodzina pana młodego, a obok pana młodego najbliższa rodzina pani młodej. Często para młoda przy stole prezydialnym sadza świadków. W tym wariancie obok pana młodego, który zawsze siedzi po lewej stronie pani młodej, siedzi świadkowa, a obok pani młodej siada świadek. Z drugiej strony świadków siedzą ich osoby towarzyszące. Stół prezydialny może być również tylko dla pary młodej, która wtedy zazwyczaj więcej podróżuje między gośćmi.

Jak posadzić dzieci na weselu?

To jedne z wielu problemów kłębiących się w głowach Pary Młodej. Malutkie dzieci, niemowlaki zazwyczaj nie potrzebują swojego miejsca. Siedzą w specjalnych krzesełkach przystosowanych do karmienia obok rodziców. Rodzice małych przedszkolaków lubią mieć dzieci przy sobie, ponieważ takim maluchom potrzebna jest jeszcze pomoc w trakcie posiłków, dla nich będziecie potrzebować osobnego krzesła przy stole. Jeżeli planujecie zaprosić sporą ilośc dzieci, warto rozważyć przygotowanie osobnego stołu specjalnie dla nich. Rówieśnicy to najlepszy przepis na niekończące się zajęcie dla małych uczestników wesela.

Cena kart z rozmieszczeniem

Cena karty z listą gości przy pojedynczym stole zależy od rodzaju użytych materiałów, uszlachetnień i drukowanego nakładu. Produkt po przejściu przez kreator automatycznie pojawia się w wersji do pobrania na produkcji. Skoro mniej ludzi jest zaangażowane w proces, niż w przypadku bardziej skomplikowanych projektów, produkt zachowując jakość i standard prędkości wytworzenia, wciąż posiada niską cenę.

Szybka realizacja kart z rozpiską gości

Jak zrobić plan stołów dobrze, a do tego szybko? Karty z rozmieszczeniem zostają automatycznie przekazane do kolejki do druku zaraz po złożeniu zamówienia. Należy spersonalizować kartę w kreatorze, do którego dostaniecie się prosto z aukcji wybranego produktu. Co z dużym planem stołów? Wystarczy zdać się na nas! Plan stołów ze względu na ilość składowych - od ilości stołów i gości, do wybranej czcionki i długości nazwisk - nie jest produktem tworzonym w programie kreatora i wymaga manualnego dostosowania przesyłanej listy gości do wybranego projektu graficznego. Proces tworzenia takiego planu zawiera czas pracy grafika, a co za tym idzie, proces nie jest zautomatyzowany, więc czas jest odpowiednio dłuższy niż produkty z personalizatorem. Czas realizacji opisany w aukcji produktu należy liczyć od momentu zatwierdzenia przez klienta nadesłanego rozłożenia listy gości na projekcie przez grafika. Jednak, jak na tworzenie tego artykułu weselnego, wciąż jesteśmy bardzo szybcy w realizacji naszych usług zachowując przy tym nasze standardy wysokiej jakości. Realizacja express nie jest dodatkowo płatną opcją, ponieważ u nas produkty tworzone są z maksymalną prędkością, specjalnie dla Waszej wygody.

Karta rozmieszczenia gości glamour

Dodatki ślubne glamour to doskonały wybór do białych sal, sal lustrzanych i operujących na kontrastach stonowanych kolorów. Kolory glamour wspaniale zgrywają się z tablicami tworzonymi na płytach akrylowych. Tablice przeźroczyste takie jak na szkle i pleksi mogą zostać ustawione w ten sposób, aby otoczenie stanowiące tło odpowiednio zgrywało się z grafiką. Do stylu glamour złożonego ze złota, srebra i innych błyszczących elementów doskonale wpasują się stonowane kolory pełnych zadruków tablic z rozmieszczeniem gości. Takie klimatyczne plany stołów świetnie prezentują się również z elementami wystroju na lustrze. Więc jak zrobić wrażenie na w kompozycji glamour? Nie trzeba tworzyć wszystkiego ze złota, lecz odpowiednio ustawić dodatki ślubne, by całość stworzyła wyjątkową wizję. Tablica z planem stołów produkowana na przeźroczystym akrylu lub z pełnymi zadrukami również znajduje się w naszej ofercie. Tablica z rozmieszczeniem posiadająca złote napisy, bądź tworzona na złotym i srebrnym lustrze dostępna w małych formatach.

Plan stołów rustykalny

Grafika planów stołów obejmuje szeroki zakres kolorystyki i wzorów. Szczególnie barwnie prezentują się style rustykalne doskonale współgrające z naturą. Plany ustawienia stołów na weselu eko, czy na weselu na świeżym powietrzu pięknie ozdobią polne kwiaty, elementy flory leśnej, czy sielankowe pejzaże. Wspaniale sprawdzają się też ciepłe kolory drewna i kraftu. Do rustykalnego stylu, kraftowe i drewniane plany stołów w stylach minimalistycznym i z elementami natury pasują idealnie. W naszej ofercie występują małe formaty, czyli karty z rozmieszczeniem gości przy pojedynczym stoliku na białym i kolorowym papierze, papierze eko, a także grawerowane na sklejce. Duże plany z rozmieszczeniem gości przy stołach weselnych produkujemy na akrylu, papierze białym i kraftowym.

Plan stołów boho

Charakterystyczne intensywne barwy stylistyki boho podkreślą tablice z planem rozmieszczenia stołów w modnych odcieniach czerwieni takich jak bordo, burgund, szkarłat w fantastycznych połączeniach z zielenią i bardziej delikatnymi barwami takimi jak beż, czy róż. Plany stołów w stylu boho mogą zapowiadać już na wejściu do sali weselnej wyjątkową kolorystykę, przepych różnorodności, czy nieoczywiste zabiegi wystroju. Tablica w tym stylu przyciągnie wzrok gości szukających swojego miejsca i poza funkcjonalnymi zadaniami również ich zachwyci.

Plan stołów greenery

Tablice z rozmieszczeniem mogą zarówno pobudzać zmysły, co koić swoim wyglądem i to nawet w ramach jednego stylu. Różnorodne barwy zieleni w połączeniu z delikatnymi akcentami łagodnych kolorów, świetnie wprowadzają gości w weselną radość, już na etapie poszukiwania miejsca na sali. Plan stołów z liśćmi: eukaliptusem, monsterą, paprocią i wieloma innymi zielonymi elementami natury podkreśla, łagodzi i łączy inne style. Zaprezentuje się godnie ze stylem minimalistycznym jak i ze stylem boho. W tej stylistyce nieco oksymoronicznych połączeń grafiki planów stołów wspaniale wypadną zarówno w bieli, jak i w czerni.

Wzór planu stołów może prezentować lub uzupełniać wystrój kwiatowy. Przy wystroju botanicznym warto zastanowić się nad takimi akcesoriami, które wpasują się w klimat całości. Style minimalistyczne, malowane, eleganckie, nowoczesne, abstrakcyjne i wiele innych mogą świetnie zgrać się z odpowiednimi dekoracjami nadając elegancji bieli oraz lekkiej i wielokolorowej stylizacji sali. Jeśli stawiamy na botanikę, to różnorodność kolorystyki otwiera szerokie horyzonty. Kolorowe plany stołów z odcieniami butelkowej zieleni, bordo, niebieskiego, fioletu i różu czy też złota i srebra czekają na Was w naszej ofercie.

Dlaczego Producent Ślubny?

Ponieważ strona Producenta oferuje mechaniki personalizacji i łatwego kontaktu z grafikiem, naszych planów stołów nie znajdziecie na Allegro i innych sklepach do sprzedaży internetowej. Plany stołów Producenta Ślubnego charakteryzują się szybkością w realizacji zamówień, co wyróżnia go na tle innych producentów planów stołów takich jak Artma, Amelia Wedding, czy Decoris.Koszt wysyłki zależny jest od ilości zamówionych produktów. Jest on generowany podczas składania zamówienia.


Dokonałeś/aś wyboru? - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT

Nie chcesz korzystać z kreatora?  -  ZLEĆ TO NAM!
Wahasz się?  -  ZAMÓW ZESTAW PRÓBKOWY!

Szczegóły produktu

BOT15_PLSM1-1P_B300_Z8_BSO

Opis

Styl
Botaniczny
Greenery
Kolor
Biały
Zielony
Rozmiar
14x20 cm
Kształt
Prostokąt
Zestaw zawiera
Kartę z rozmieszczeniem gości
Rodzaj składania
Pojedyncza karta

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniana karta z rozmieszczeniem gości weselnych z motywem rustykalnym Karta z rozmieszczeniem gości weselnych - ze złoceniem Karta tytułowa do złoconych kart z rozmieszczeniem gości weselnych - piękne listki Karta tytułowa do planu rozmieszczenia gości przy stołach weselnych - kropeczki glamour
Dostępność
Cena
15,00 zł
9,50 zł
9,00 zł
8,00 zł
Opis
Delikatnie zdobiony zestaw rustykalny grawerowany na drewnie dostępny w różnych kolorach! Drewniane karty z rozmieszczeniem gości przy stole weselnym prostokątne jednostronne z motywem łowieckim. Doskonale wpasowujące się w rustykalne i botaniczne motywy uroczystości. Prezentowany na zdjęciach kolor to Oranż. Kolor można wybrać klikając przycisk dostępny nad przyciskiem wejścia do personalizatora. Produkty drewniane wspaniałe na śluby i wesela na świeżym powietrzu. Specyfikacja produktu w opisie.

Wzornik kolorów w galerii zdjęć

1. NATURAL - bez powłoki

2. LAKIER - półmat

3. WENGE - BN-2441

4. OLIWKOWY - BN-751v

5. ORANŻ - 23-05

6. ŻÓŁCIEŃ - BN-109

7. TEAK - BN-336

Granat, czerń i złoto lekko zdobione kwiatami! Złocona karta z rozmieszczeniem gości przy stole weselnym w kolorze niebieskim na 300g papierze. W sam raz na wesela eleganckie, dostojne stylistycznie. Specyfikacja w opisie produktu.

Delikatnie zdobiony zestaw ze złoceniem! Złota karta tytułowa do kart z rozmieszczeniem gości przy stole weselnym prostokątna w kolorze białym ze złoceniami na 300g papierze. Idealna na stylowe oficjalne uroczystości. Specyfikacja w opisie produktu.

- Styl elegancki, glamour

- Folia złota. srebrna lub holograficzna

- Szybka realizacja

Nowoczesny zestaw glamour wyjątkowej odsłonie doskonale zgrywa się zarówno z błyszczącym wystrojem jak i jednobarwnym bądź operującym na kilku stonowanych kolorach. Wystawna karta tytułowa do kart z rozmieszczeniem gości przy stoliku prostokątna drukowana na białym papierze o gramaturze 300g ze złotym, srebrnym lub holograficznym uszlachetnieniem wydruku. Abstrakcyjny wzór złożony z kropek również zostaje uszlachetniony. Kartę tytułową wiesza się razem z kartami rozmieszczenia gości tworząc spójną całość. Karty z rozmieszczeniem w tym wzorze również znajdują się w naszej ofercie. Specyfikacja w opisie produktu.

KARTA Z ROZMIESZCZENIEM GOŚCI - KROPECZKI GLAMOUR

Styl
Drewniane Elegancki i Glamour Klasyczny i formalny Elegancki i Glamour
Kolor
Brązowy Niebieski Biały Srebrny
Rozmiar
15x20 cm 14x20 cm 15x40 cm 21,3 cm x 30 cm
Kształt
Prostokąt Prostokąt Prostokąt Prostokąt
Zestaw zawiera
Kartę z rozmieszczeniem gości Kartę z rozmieszczeniem gości Kartę z rozmieszczeniem gości Karta tytułowa rozmieszczenia gości
Rodzaj składania
Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta Pojedyncza karta